Karolina Chojnacka

Jest zwiastun filmu „Schumacher”! Premiera na Netflixie już 15 września

Równo 30 lat po debiucie Michaela Schumachera w królowej motorsportu w barwach Jordana film dokumentalny o wyścigowej legendzie będzie można zobaczyć na platformie Netflix.

Michael Schumacher to legenda Formuły 1. Niemiecki kierowca przez lata dominował na torach, wywalczył siedem tytułów mistrzowskich i dla wielu jest wzorem i inspiracją. Już niedługo kibice będą mogli bliżej poznać jego historię.

W filmie dokumentalnym „Schumacher” przedstawione zostaną niepublikowane wcześniej materiały, a także rozmowy z bratem Michaela – Ralfem, małżonką – Corinną oraz dziećmi legendy F1. O rywalizacji z legendarnym kierowcą opowiedzą też jego dawni rywale – Damon Hill, Mika Hakkinen, David Coulthard czy Sebastian Vettel.

W sieci pojawił się właśnie zwiastun „Schumachera”. Zobaczcie, czy zachęci was do obejrzenia filmu o legendzie Formuły 1!

Wielu fanów liczy, że „Schumacher” zdradzi, jak obecnie wygląda życie siedmiokrotnego mistrza świata. Przypomnijmy, że od momentu wypadku, który miał miejsce pod koniec 2013 roku, i w wyniku którego Schumacher doznał skomplikowanych obrażeń głowy, życie Niemca owiane jest tajemnicą. Rodzina byłego kierowcy Ferrari pilnie strzeże informacji na temat jego stanu zdrowia.

Być może już wkrótce kibice uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Przekonym się 15 września.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze