Jest impreza motocyklowa dla kobiet – Andrzejki w Motorista!

Wróżby, nocne zakupy i lekcja salsy - te i wiele innych atrakcji będzie czekać na motocyklistki, które przybędą w sobotni wieczór na Andrzejki do Motorista - dealera motocykli Honda. Impreza jest dedykowana motocyklistkom wraz z osobami towarzyszącymi, a partnerem medialnym jest Motocaina.pl

Motocaina i Motorista wspólnie zapraszają na tradycyjną już andrzejkową imprezę, która odbędzie się w tym roku w nadchodzącą sobotę 26 listopada, zaraz po trwającej w ciągu dnia uroczystości dołączenia marek związanych z Intermotors do Motorista. Właścicielka salonu Hondy – Helena Budnicka, oraz Katrzyna Frendl – naczelna Motocaina.pl zapraszają w szczególności wszystkie Panie (z osobami towarzyszącymi), które są motocyklistkami, jeżdżą na skuterach, quadach, interesują sie jednośladami, bądź rozważają w przyszłości zakup takiej maszyny. Chcemy się z Wami poznać, porozmawiać o wspólnej pasji, w razie potrzeby doradzić niezdecydowanym i wspólnie zabawić się do późnej nocy. Andrzejki zaczynają się o godzinie 19.00.

 

fot. Motocaina.pl
fot. Motocaina.pl

Dla pań, które zadeklarują przybycie na Andrzejki ze względu na zachęcającą informację zamieszczoną na stronie Motocaina.pl, kobiecy portal motoryzacyjny ufunduje 3 nagrody – rozlosujemy je wśród pań.

Z wieczornych atrakcji można spodziewać się m.in.:
– Wróżki Oliwii
– Lania wosku i wspólnego odczytywania co nas czeka w przyszłości
– muzyki i tańców
– grzanego winka z magicznymi przyprawami
– promocyjnych zakupów dla Pań
– konkursów z nagrodami
– lekcji salsy- oraz wielu innych niespodzianek.

­­­­­Imprezę Andrzejkową objął patronatem medialnym kobiecy portal motoryzacyjny www.motocaina.pl

Prosimy o potwierdzenie obecności – marketing@motorista.pl

Dołącz do imprezy na Facebooku – kliknij tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze