Jessica Ennis w Akademii Sportu Jaguara

Jeśli masz zapał do sportu, także motorowego i nieco szczęścia, Jaguar ma dla Ciebie idealne rozwiązanie - akademia sportu, prowadzona przez najlepszych, stawia poprzeczkę edukacji wysoko, a w tym roku całe przedsięwzięcie prowadzi mistrzyni świata i rekordzistka w pięcioboju oraz skoku wzwyż, Jessica Ennis.

Jessica Ennis
fot. Jaguar

Patroni projektu to m.in. znany wszystkim David Beckham, wioślarz Sir Steven Redgrave, krykiecista sir Ian Botham i inni.

Ta akademia to nie tylko puste słowa i nic nie znaczący papierek na zakończenie. Sygnowana przez Jaguara szkoła prowadzona jest przez ekspertów, którzy co roku wyszukują najbardziej obiecujących młodych adeptów róznych dyscyplin sportu. To grupa najbardziej utalentowanych, młodych sportowców w wieku od 14 do 24 lat, którzy zasługują na otrzymanie elitarnego stypendium. Dzięki swojej specjalnej funkcji, stypendium nie jest jedynie dodatkowym kieszonkowym – z jego zasobów finansowany jest sprzęt sportowy oraz wydatki związane z treningami, czy zawodami. 

Do Akademii Sportu Jaguara w Leeds można dostać się poprzez wysłanie aplikacji na portal SportsAid, który prześle zapytanie do odpowiedniego, krajowego stowarzyszenia sportowego o pomoc. Twórcy zachęcają do wzięcia udziału także osoby niepełnosprawne.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze