Jesienno - zimowa kolekcja odzieży Mini - galeria

07 października 2014
11
Mini wypuściło nową kolekcję ubrań na jesień i zimę 2014-2015, wzorowaną na stylu ulicznym. Około 50 nowych produktów ma dołączyć do grupy 100 wcześniej dostępnych.  Zdaniem producenta ta grupa odzieży ma wyróżniać się przede wszystkim odpornością na rozmaite warunki pogodowe.
Loading module...
Mini Parka

fot. Mini

Z zapowiedzi wynika, że możemy się spodziewać motocyklowej kurtki wzorowanej na tej, noszonej przez James'a Dean'a czy Marlonia Brando. Nowa kurtka „Men’s Racing” jest ponoć nową interpretacją klasyki - ma łączyć wytrzymałość, sztuczną skórę, tkaninę high-tech oraz usztywnienia w kolorach intensywnego, szafirowego niebieskiego z białymi akcentami.

Kolejna kurtka, dostępna w wersji damskiej oraz męskiej, przeznaczona jest przede wszystkim do użytku w warunkach wietrznych oraz deszczowych. Uszyta jest z oddychającego materiału, nieprzepuszczającego wody ani wiatru, a wersja damska i męska różnią się krojem (damska ma polarową wkładkę w kołnierzu).

Jednym z nieodmiennie cieszących się powodzeniem ciuchów od Mini jest parka. Damski płaszcz z kapturem ma niedużą wagą, jest wodoodporna.

Oprócz kurtek w ofercie Mini znajdziemy również sporo swetrów, bluz i T-shirtów dla obu płci. Wśród nich pojawią się między innymi: męski T-shirt „Speed Up” przedstawiający obrazek nowego Mini, oraz damski T-shirt „Yours” z dekoltem w serek, ozdobiony grafiką 3D zestawu do montażu.

Jesienno - zimowa kolekcja Mini na 2014/2015

fot. Mini

Nowa kolekcja zawiera również różne akcesoria, np. parasole. Wykonane z materiałów takich jak Teflon czy Fibertec, otwierane za pomocą przycisku, zakończone mają być gałką odpowiadającą gałce na drążku zmiany biegów aut Mini.

Klasyczna już torba Mini Duffle Bag powraca do kolekcji i będzie dostępna w nowych kolorach: żółtym i burgundzie.

Mini Duffle Bag

fot. Mini

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!