Jeremy Clarkson wraca do BBC

Po głośnej aferze sprzed kilku tygodni pojawiły się dobre wieści dla Jeremy'ego Clarksona. Śledztwo przeciwko kontrowersyjnemu prezenterowi zostało zakończone, a niebawem pokaże się on na antenie BBC.

Kilka dni temu policja w północnym Yorkshire poinformowała, że zakończyła śledztwo w sprawie, która kosztowała Clarksona utratę pracy w programie telewizyjnym Top Gear. Rzecznik prasowy policji dodał, że śledztwo zostało umorzone na prośbę pokrzywdzonego. Jednak mimo tego policja musiała wykonać czynności i przesłuchać świadków.

Stacja BBC ogłosiła, że Jeremy Clarkson pojawi się już 24 lipca na antenie BBC1. Nie będzie to jednak Top Gear, tylko program „Have I Got News For You”. Jest to rozrywkowy talk-show, a Clarkson wystąpi w jednym z odcinków.

Pomimo braku porozumienia w kwestii przedłużenia kontraktu w Top Gear, stacja nie zamierza rozstawać się na dobre z charyzmatycznym showmanem. Jak powiedział rzecznik BBC: „Kontrakt Jeremy’ego w Top Gear nie został przedłużony, ale nie oznacza to, że ma on zakaz pojawiania się w BBC”.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Zawsze przepłacasz?
Czas to zmienić !
Wejdź na strone z licytacjami bez ceny minimalnej:
http://www.make.my/aukcje
I kupuj za grosze.
Ja kupiłem sobie smart tv za 163 złote a kupiłem najbardziej opłacalny pakiet za 90 zł 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze