Ewa Pertyńska

Jenson Button usidlony

Z początkiem tego roku Jenson Button, kierowca wyścigowy Formuły 1 w zespole McLarena, ogłosił zmianę swego stanu cywilnego. Button i jego narzeczona, Jessica Michibata, pobrali się na Hawajach.

Mistrz Świata z 2009 roku ogłosił swoim fanom na Twitterze wieść tymi słowami: „Szczęśliwego nowego roku od pana i pani Button. Jesteśmy podekscytowani mogąc wkroczyć w nowy rok w towarzystwie rodziny i bliskich.”

Jenson i Jessica poznali się w 2008 roku, a w ubiegłym ogłosili swoje zaręczyny.  Ten okres był czasem niepewnej przyszłości brytyjskiego kierowcy, właściwie do ostatniej chwili – dopiero w grudniu 2014 r. McLaren ogłosił przedłużenie kontraktu z Buttonem. Z umowy wynika, że w 2015 roku, 16 z kolei sezonie Buttona, Jenson ma współpracować z dwukrotnym mistrzem F1 – Fernando Alonso. Do tej pory Brytyjczyk wygrał 15 razy Grand Prix.

Można więc powiedzieć, że 2014 r. zakończył się dla Buttona bardzo pozytywnie, kontrakt McLarena to już ogromny sukces. Jeśli do tego dodać ślub ze swoją ukochaną, w Maui na Hawajach, do którego pojechali samochodem ślubnym w postaci klasycznego Pontiaca GTO Convertible, czyli w wersji kabrio, mamy już sporo powodów, by gratulować świeżo upieczonemu małżonkowi.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

test

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

test

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze