Jeep Wrangler zbudowany z puszek

Jeep Wrangler potrafi sporo. Może na przykład wjechać bezproblemowo w teren, zawieźć swojego kierowcę do pracy lub nad jezioro za miasto. Okazuje się, że również potrafi nakarmić głodnych. Przynajmniej ta wersja, którą zbudowano w Kanadzie.

Kilka dni temu w USA obchodzono Dzień Kanady. Z tej okazji Jeep postanowił zbudować wyjątkowy model Wrangler składający się z 4500 puszek jedzenia. Projekt został zrealizowany przy współpracy z Canstruction Inc, czyli organizacji, która walczy z biedą i głodem, a także promuje naukę, technologię, inżynierię i matematykę. 

Budowa repliki Jeepa Wranglera zbudowanego z puszek zajęła grupie nastolatków prawie 12 godzin. Auto zostało zaprezentowane podczas specjalnej imprezy w Vancouver, a następnie zostanie rozmontowane – jedzenie w puszkach trafi do najbiedniejszych.

To nie pierwszy tego typu projekt przy udziale kanadyjskiego oddziału FCA oraz Canstruction. Ostatnim razem zbudowano Dodge`a Grand Caravan z 30 tysięcy puszek. Jak donoszą plotki, w przyszłym roku z puszek powstanie Dodge Viper lub Challenger.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze