Jednośladowe szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie

Fundacja Jednym Śladem wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie organizuje kolejne szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy i zabezpieczenia miejsc zdarzeń drogowych. Nauka odbywa się na manekinach oddając realne sytuacje podczas wypadków.

fot. Tomasz Kulik
Kurs obejmuje łącznie 6 godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych i odbywać się będzie w weekend w godzinach 10-16. 

Zakres tematyczny szkolenia: rozpoznania i właściwej oceny sytuacji na miejscu zdarzenia drogowego; podjęcia odpowiednich czynności zmierzających do powiadomienia odpowiednich służb ratowniczych i porządkowych; udzielenia pierwszej pomocy przed medycznej; właściwego zabezpieczenia miejsca zdarzenia drogowego.

Koszt udziału w szkoleniu dla jednej osoby to zaledwie 70 zł, który przeznaczony jest na pokrycie kosztów związanych z wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu oraz Karty Pierwsza Pomoc. 

Termin najbliższych kursów to 13 i 27 lutego - kolejne kursy już w marcu.

Wszystkich, którzy chcieliby zdobyć niezmiernie ważną wiedzę i umiejętność niesienia pomocy osobom, których życie jest zagrożone, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających imię, nazwisko, numer telefonu oraz preferowany termin udziału w szkoleniu na adres jednymsladem@jednymsladem.com.pl lub telefonicznie dzwoniąc na numer (601) 213-697.

Więcej informacji o Fundacji Jednym Śladem na www.jednymsladem.com.pl oraz na www.facebook.com

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.