Jechała na czołówkę, bo uważa, że inni powinni jej ustępować

Trudna do uwierzenia historia kobiety, która omal nie doprowadziła do kilku poważnych wypadków i nie widziała w tym nic złego.

Pewien kierowca jadący drogą S7 w pobliżu Kazimierzowa nagrał Forda Focusa, który wyprzedzał inne samochody, zupełnie nie zważając na stwarzane ryzyko czołowego zderzania. Aby uniknąć wypadku z samochodem z kamerą uciekł on na pobocze po swojej lewej stronie, co również było bardzo niebezpieczne – tam właśnie w naturalnym odruchu powinien odbić kierowca jadący z naprzeciwka.

Podobnie niebezpieczne manewry osoba jadąca Focusem wykonywała jeszcze wielokrotnie. Innym kierowcom też udało się uniknąć zderzenia z nią, ale jeden z nich wjechał do rowu i uszkodził zawieszenie.

Forda udało się po pewnym czasie zatrzymać patrolowi policji. Okazało się, że prowadziła go 58-letnia kobieta, tłumacząca swoje zachowanie słowami, że „to inni kierowcy powinny jej zjeżdżać z drogi, bo tego wymaga kultura jazdy”. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu, gdzie będzie postawiony jej zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

zabrac jej prawojazy , 5 tysiecy mandatu i 1 rok do odrobki w zieleni

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

5 tysięcy? To kierowca zawodowy dostaje 20 tysięcy za przegięcie czasów jazdy a ona ma dostać 5 za takie zachowanie. Skoro nie widzi nic złego to przymusowe leczenie i konfiskata samochodu

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze