Jechała na czołówkę, bo uważa, że inni powinni jej ustępować

Jechała na czołówkę, bo uważa, że inni powinni jej ustępować
Trudna do uwierzenia historia kobiety, która omal nie doprowadziła do kilku poważnych wypadków i nie widziała w tym nic złego.

Pewien kierowca jadący drogą S7 w pobliżu Kazimierzowa nagrał Forda Focusa, który wyprzedzał inne samochody, zupełnie nie zważając na stwarzane ryzyko czołowego zderzania. Aby uniknąć wypadku z samochodem z kamerą uciekł on na pobocze po swojej lewej stronie, co również było bardzo niebezpieczne - tam właśnie w naturalnym odruchu powinien odbić kierowca jadący z naprzeciwka.

Podobnie niebezpieczne manewry osoba jadąca Focusem wykonywała jeszcze wielokrotnie. Innym kierowcom też udało się uniknąć zderzenia z nią, ale jeden z nich wjechał do rowu i uszkodził zawieszenie.

Forda udało się po pewnym czasie zatrzymać patrolowi policji. Okazało się, że prowadziła go 58-letnia kobieta, tłumacząca swoje zachowanie słowami, że "to inni kierowcy powinny jej zjeżdżać z drogi, bo tego wymaga kultura jazdy". Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu, gdzie będzie postawiony jej zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 2 ]
chojnik 8 miesięcy temu
zabrac jej prawojazy , 5 tysiecy mandatu i 1 rok do odrobki w zieleni
2
0
Odpowiedz
Mati 8 miesięcy temu
5 tysięcy? To kierowca zawodowy dostaje 20 tysięcy za przegięcie czasów jazdy a ona ma dostać 5 za takie zachowanie. Skoro nie widzi nic złego to przymusowe leczenie i konfiskata samochodu
3
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.