Jarosław i Marcin Szejowie zwyciężyli w Rajdzie Rzeszowskim

29. MARMA Rajd Rzeszowski dobiegł końca. W sobotę zawodników czekały cztery odcinki specjalne. Załogi dwukrotnie pojawiły się na najdłuższym, ponad 18-kilometrowym oesie Zawadka, oraz na 14-kilometrowych Zagorzycach.

Jarosław i Marcin Szejowie wyjechali na trasy z zamiarem obronienia swojej pozycji. To zadanie udało im się wykonać z nawiązką. Znani rajdowi bracia z Ustronia prezentowali się ze znakomitej strony i z oesu na oes powiększali swoje prowadzenie. Dość powiedzieć, że na mecie przewaga Szejów nad kolejną załogą wyniosła niemal cztery minuty.

Jarosław i Marcin Szejowie zwyciężyli w Rajdzie Rzeszowskim

29. MARMA Rajd Rzeszowski był pierwszą rundą sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Oznacza to ni mniej, ni więcej tyle, że Jarosław i Marcin Szejowie zostają liderami w kategorii Open 4WD. Wynik cieszy tym bardziej, że podkarpacki klasyk jest jedną z najtrudniejszych asfaltowych imprez nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

Jarosław Szeja:

Jesteśmy na mecie tego niesamowicie trudnego rajdu. Zajęliśmy szóste miejsce w klasyfikacji generalnej i wygraliśmy klasę Open 4WD, to świetne uczucie. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili. To szereg firm, które pomogły nam w starcie. Doceniamy lokalne wsparcie, firm ze Śląska, z południa, to dla nas bardzo istotne. Wynik motywuje nas do działania, do dalszej pracy. Czasami warto zarwać noc po to, aby się przygotować, bo sukcesy smakują wspaniale. To jest piękne w tym sporcie. Już nie mogę się doczekać kolejnego startu.

Jarosław i Marcin Szejowie zwyciężyli w Rajdzie Rzeszowskim

Klasyfikacja generalna 29. MARMA Rajdu Rzeszowskiego w klasie Open 4WD:
1. Szeja / Szeja 1:20:23,7
2. Terlikowski / Burkat +3:55,7
3. Brzozowski / Zdrojewski +5:31,6
4. Kurdyś / Kasina +6:00,0
5. Kowalczyk / Kłos +7:55,0
6. Kowal / Lenkowski +9:11,1
7. Temple / Hryniuk +15:23,2
8. Kabaciński / Kuśnierz +31:03,6
9. Jurecki / Trela +48:43,1
 
Kalendarz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2020:
29. MARMA Rajd Rzeszowski – 6-8 sierpnia
4. Rajd Śląska – 10-12 września
48. Rajd Świdnicki – 2-4 października
46. Rally Kosice (Słowacja) – 16-18 października

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Witam, jestem reporterem dziennika Konsomolskaja Prawda. Wszyscy konsomolcy do boju! O wolnośc dla knura jurka! O wolność!!! Do boju konsomolcy!!!!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze