Jakie samochody możesz wypożyczyć w wypożyczalni?

Czasy, gdy samochody dzieliliśmy na „małego i dużego fiata”, bezpowrotnie minęły. Dziś rynek aut nowych i używanych jest mocno nasycony propozycjami dopasowanymi do różnorodnych potrzeb klientów. Tę wolność wyboru wykorzystują również renomowane wypożyczalnie samochodów, które starają się zagwarantować swoim klientom jak najlepszy dostęp do pojazdów.

Odzwierciedlenie potrzeb polskiej rodziny – samochód typu kombi

Jako przykład posłuży nam dzisiaj wypożyczalnia samochodów w Warszawie, która należy do znanej sieci CarFree. Warunki wynajmu są tam bardzo atrakcyjne, strona internetowa pozostaje przejrzysta, a gama dostępnych samochodów – niezwykle szeroka.

Wśród wielu aut szczególnym zainteresowaniem cieszą się rodzinne kombi. Chociaż coraz częściej pałeczkę odbierają im modne SUV-y, to wciąż auta z powiększoną, wygodną przestrzenią bagażową są rozchwytywane. We wcześniej wymienionej wypożyczalni samochodów można z powodzeniem odebrać Mazdę 6, Kię Optimę lub Hyundaia I40 – właśnie w nadwoziu kombi. To świetna propozycja dla małżeństw z dziećmi, gdy w trakcie podróży będzie potrzebna przestrzeń na wózek.

Najtańsza opcja, czyli samochody miejskie

Biorąc pod uwagę aspekt ekonomiczny całego przedsięwzięcia, najlepiej jest wybrać benzynowego Mitsubishi Spacestar lub Skodę Citigo. Koszt wypożyczenia (bez ubezpieczenia i usług dodatkowych) na jeden dzień to 150 zł. Biorąc pod uwagę, że auto nie jest obarczone limitem kilometrów, a ponadto nie trzeba wpłacać za nie żadnych kaucji, to w przypadku intensywnych potrzeb względem przemieszczania się, koszt ten jest relatywnie niewielki.

Nie tylko manualna skrzynia biegów

Chociaż w Europie przez lata widać było mocne preferencje konsumentów związane z zakupami aut ze skrzynią manualną, to obecnie trend ten się odwraca. Automaty stały się ekonomiczne, bardzo wygodne, niezbyt awaryjne, a do tego nie tak drogie w zakupie. Wypożyczalnia samochodów CarFree dysponuje wieloma propozycjami pojazdów z automatyczną skrzynią biegów, które można odebrać w Warszawie – nawet z założeniem podstawienia maszyny pod wskazany adres. Dzięki temu nawet przed zakupem własnego auta klient ma szansę się przekonać, czy aby na pewno kolejny samochód ma być „w manualu”, a może – idąc z duchem czasu – ze współczesnym automatem.

Warszawska wypożyczalnia samochodów jak salon dealera

Co ciekawe, firma CarFree bardzo dba o sukcesywną wymianę aut w swojej flocie, dlatego usługę wypożyczenia samochodu można potraktować na równi z jazdą testową u dealera. To bardzo ciekawe doświadczenie i sprytny sposób na zapoznanie się z pojazdem nieco dłużej. Pojazd można wynająć z powodzeniem na kilka dni, a dzięki brakowi limitu kilometrów, czas ten poświęcić na nieco dłuższą podróż – i to zarówno po Polsce, jak i za granicą, ponieważ poruszanie się po krajach Unii Europejskiej nie generuje dodatkowych płatności, a wymaga jedynie zgłoszenia przed odbiorem.

Od niewielkiego auta, po pojemne kombi – na tym nie kończy się gama możliwości wypożyczalni samochodów. Są jeszcze pojazdy dostawcze, busy, limuzyny (sedan), SUV-y, a nawet auta o zacięciu sportowym. Każdy odbiorca, od klienta biznesowego po turystę, znajdzie dla siebie właściwą opcję za niewielkie pieniądze.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Wypożyczalnia samochodów dostawczych, osobowych oraz 9-cio osobowych zapraszamy do współpracy. W ofercie posiadamy również samochody specjalistyczne (chłodnie, lawety, ambulanse, samochody do nauki jazdy). https://wypozyczalnia24.net

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze