Jakie akcesoria na motocykl przydadzą się podczas krótkiej przejażdżki?

Zastanawiasz się, jakie akcesoria podróżne przydadzą się podczas przejażdżki na dwóch kołach? Wyróżniamy kilka podstawowych produktów, które powinien mieć każdy motocyklista. Jeśli chcesz jeździć z maksimum komfortu i mieć pewność, że wszystkie narzędzia i rzeczy osobiste będą zawsze przy Tobie, koniecznie kup tankbag motocyklowy lub torbę na motor. Dzięki temu zyskasz dodatkową powierzchnię bagażową.

Tankbag czy torba – co będzie lepsze?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, co jest lepsze na motocykl. Jeśli chodzi o wygodę, tutaj wygrywa tankbag. To akcesorium zamontujesz bezpośrednio na baku motocykla przy użyciu specjalnych linek i maty zabezpieczającej. Tankbag motocyklowy pozwoli Ci na wygodne przewożenie rzeczy osobistych, np. portfela, kluczy do domu czy nawet telefonu, którego często możesz wtedy użyć jako nawigację motocyklową.

Torba do motocykla to najczęściej produkt, który musisz zarzucić na plecy, a więc ten nie będzie tak wygodny w użytkowaniu. Oczywiście na rynku są dostępne modele, które posiadają dodatkowe uchwyty boczne na motocykl – to pozwala umocowanie torby bezpośrednio do tylnego siedziska.

Zastanawiasz się, co będzie lepsze? Torba do motocykla zdecydowanie przegrywa w pojedynku z tankbagiem. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu i bezpieczeństwa, lepiej zainwestować w tankbag od renomowanego producenta. Będziesz wtedy w 100% zadowolony z dokonanego zakupu, a tankbag motocyklowy posłuży Ci przez wiele sezonów bez ryzyka uszkodzenia.

Tankbag motocyklowy – na krótkie czy długie trasy?

Takie akcesoria, jak tankbag motocyklowy przydają się zarówno na nieco dłuższe, jak i krótkie trasy. Bez problemu możesz wykorzystać go jako dodatkową powierzchnię bagażową na wyjazd międzynarodowy na dwóch kołach. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, zwróć uwagę na takie aspekty, jak:

  • cena,
  • rozmiar,
  • sposób montażu,
  • renoma producenta,
  • materiał wykonania,
  • liczba kieszonek,
  • klasa wodoodporności.

TO podstawowe czynniki, które determinują opłacalność zakupu torby na motocykl czy nawet tankbaga. Na motor najlepiej wybieraj produkty znanych i polecanych producentów, które są odporne na zabrudzenia, zniszczenia, przetarcia, a także są wodoodporne. Im lepszy produkt wybierzesz, tym dłużej będziesz mógł z niego korzystać na swoich motocyklowych wyprawach. Sprawdź ofertę w sklepie imready.eu/oferta/torby-i-tankbagi-5010761~93565.

Ile kosztują akcesoria motocyklowe do podróżowania?

Nie ma żadnej wątpliwości, że akcesoria na motor do podróżowania to przede wszystkim tankbag, torby i sakwy motocyklowe. W większości przypadków ceny nie przekraczają kilkuset złotych za sztukę, choć tankbag motocyklowy kupisz w cenie nawet poniżej 200 złotych. Na akcesoriach podróżnych, które zwiększają przestrzeń bagażową, nie warto oszczędzać. Lepiej wybierz droższy produkt renomowanego producenta, aby mieć pewność, że ten nie ulegnie uszkodzeniu lub nie odepnie się podczas jazdy. To samo tyczy się akcesoriów takich jak uchwyty na telefon. Te powinny być odpowiednio stabilne, aby smartfon był bezpiecznie umiejscowiony i jednakowo mógł pełnić funkcję nawigacji motocyklowej – nawet na trasach międzynarodowych.

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze