Jak wygląda motocyklistka w wersji na Androida?

Tak, istnieją motocyklistki w świecie aplikacji na Androida. Jednak to co robią i jak wyglądają jest, delikatnie mówiąc, żenujące.

„Girls Biker Gang 3D” to gra od Casual Byte, którzy specjalizują się głównie w grach akcji i gansterki. Główną bohaterką gry jest Elena Nelson, była zawodniczka motocyklowa, która tym razem ma nabyć umiejętności kierowania gangiem motocyklistek. Rabunki, pokonywanie przeszkód, szpiegowanie, ucieczka przed policją – to teraz ich codzienność. I nieważne, że robią to bez kasku, w wąskiej spódnicy i sandałkach… Są twarde, to widać.

Gra powstała w Pakistanie, miała ostatnią aktualizację rok temu, a obecnie ma już ponad 100 tysięcy instalacji.

 

Kolejna aplikacja w kulawym tłumaczeniu „Kobieta kombinezon motocyklowy” pochodzi od Creativ Montages. Ci twórcy specjalizują się w aplikacjach związanych z fotomontażem. Można w nich własną twarz dopasować do dowolnego ciała.

Teoretycznie w tej wersji powinno to być ciało motocyklistki, ale wygląda to niestety inaczej. Kobiety na i przy motocyklach wyglądają jak przypadkowe modelki, a nie motocyklistki. A kolekcja strojów, zwana w tytule „kombinezonem motocyklowym” nie ma żadnego związku z motocyklami. Na 24 propozycje, tylko jedna dziewczyna wygląda na motocyklistkę.

Ostatnia aktualizacja aplikacji była w 2017 roku, a na koncie ma ponad 10.000 pobrań.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Motocaina skarżyła się kiedyś na to, jak sztuczna inteligencja postrzega kobiety i motoryzację. Okazuje się, że nie tylko komputerowe wyobrażenie jest takie 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze