IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie – rozdajemy wejściówki!

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska już po raz czwarty zorganizowana zostanie Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Miłośnicy jednośladów na miejscu będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm z branży motocyklowej, importerów skuterów, quadów czy akcesoriów motocyklowych.

fot. Motocaina.pl

Ponadto podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną liczne nowości motocyklowe, w tym różnorodne modele jednośladów znanych marek debiutujące w sezonie 2012. Na uczestników czekać będą też atrakcyjne występy na scenie,  jak pokaz capoeiry oraz akrobatyka na szarfie.  IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w dniach 2-4 marca 2012r. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma Motoroni.

– Już od pierwszej edycji mamy przyjemność gościć w naszym centrum imprezę, którą jest największą w Polsce wystawą motocykli i skuterów. Miłośnicy takich pojazdów również w tym roku będą mieć okazję, by na trzy dni przenieść się do fascynującego świata motoryzacji w Centrum  MT Polska i z bliska przyjrzeć się najnowszym modelom różnorodnych maszyn. Nasze centrum doskonale sprawdza się w przypadku tego typu ekspozycji. Dysponujemy bowiem  ogromną przestrzenią wystawienniczą, która umożliwia pełną swobodę aranżacji i odpowiednią prezentację takich eksponatów, jak motocykle, quady czy skutery ­- mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Na fanów motoryzacji podczas IV Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów czekać będą najnowsze modele maszyn na sezon 2012, w tym nowe maksi skutery BMW C 600 i C 650 GT, nowa odsłona Yamaha T-Max, skutera Xenter z jednostką napędową o pojemności 155 cm3. Z kolei wielbiciele Hondy będą mogli zobaczyć m.in. najnowszy model CBR1000RR Fireblade, Crosstourer, który bazuje na unikalnej konstrukcji silnika  o układzie V4. Przez trzy dni wystawy zaprezentowany zostanie pełen przekrój ofert rynku motocyklowego.

Wystawa będzie otwarta w piątek, 2 marca, od godz. 10.00 do 12.00 dla prasy, dla pozostałych zwiedzających w godzinach 12.00-20.00 oraz w sobotę i niedzielę, 3 i 4 marca, od 10.00 do 18.00.  Bilety normalne w cenie 25 zł i bilety ulgowe dla dzieci do lat 10 w cenie  15 zł  do nabycia będą w kasach targowych na terenie MT Polska. Bilety są ważne na jeden dzień.

Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w którym odbędzie się IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów położone jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Na miejsce można dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – Pociągami Kolei Mazowieckich.

Rozdajemy wejściówki!

Pierwsze 10 kobiet, które napiszą do nas swoją opinię, co im się podoba, a co nie, w Motocaina.pl oraz odpowie na pytanie – po raz który oragnizowana jest w Warszawie Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, otrzyma wejściówkę na wystawę gratis! Maile prosimy wysłać na adres redakcja@motocaina.pl Listę nagrodzonych osób opublikujemy jutro rano.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze