Isuzu D-Max w Polsce

Nowy Isuzu D-Max pojawi się w polskich salonach już na przełomie czerwca i lipca. Będzie dostępny w różnych wersjach wyposażenia.

Nowy pickup ze stajni Isuzu jest wyposażony w wysokoprężny silnik o pojemności 2,5 litra, mocy 163 KM i momencie obrotowym 400 Nm. W Polsce będzie dostępny w trzech wersjach nadwozia: z pojedynczą kabiną, wydłużoną kabiną – z dodatkowymi drzwiami otwieranymi „pod wiatr”, i z podwójną kabiną. Każda z wersji w standardzie dysponuje napędem na cztery koła.

Isuzu D-Max
fot. Isuzu

Isuzu D-Max w wersji z pojedyncza kabiną i z podstawową wersją wyposażenia (L) można nabyć od 76.950 zł netto. Samochody wyposażono w poduszki powietrzne (SRS) przednie, boczne i kurtyny boczne, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC), system kontroli trakcji (TCS), ABS z asystentem nagłego hamowania (BA) i światła do jazdy dziennej, jak również klimatyzację.

Za 89.950 zł netto będzie natomiast dostępny Isuzu D-Max  z wydłużoną kabiną w wersji wyposażenia LS. W standardowym wyposażeniu znajdziemy wszystko to, co zapewnia wersja L, a ponadto – aluminiowe felgi 17-calowe, przednie halogeny przeciwmgielne i system audio „Live Surround”.

Isuzu D-Max
fot. Isuzu

Dla zainteresowanych jest również wersja wyposażenia LSX, w której można znaleźć skórzaną tapicerkę, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, 17-calowe felgi i system audio „Live Surround”. Wszystko za 99.950 zł netto. Za dodatkową dopłatą można zamontować 5-biegową skrzynię biegów z opcją sekwencyjnego sterowania.

Dodatkowym plusem jest możliwość pełnego odliczenia podatku od wartości zakupionego pojazdu i od paliwa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze