Internetowy Kalendarz Kierowcy

W internecie znajdziemy wszystko! Na przykład: "Internetowy Kalendarz Kierowcy". Nowy projekt ma nam  doradzać w kwestiach związanych z naszym samochodem w zależności od pory roku, miesiąca czy dnia tygodnia. Ale w czym doradzać?

fot. Motocaina

Internetowy Kalendarz Kierowcy to inicjatywa dealera Forda Auto-Boss, a także jego partnerów: Ford Club Polska, portalu społecznościowego MM Silesia i portalu motoryzacyjnego.

Nietypowa akcja rusza 6 kwietnia i potrwa do połowy lipca. Ale o co dokładnie w niej chodzi?

Internetowy Kalendarz Kierowcy zostanie uruchomiony na stronach internetowych niezwykle popularnych serwisów społecznościowych facebook.com i blip.pl. Na dedykowanych profilach, eskperci Auto-Boss pomogą nam dowiedzieć się czegoś nowego o motoryzacji, rozszerzą przed nami tajniki różnych pojęć, udzielą wskazówek dotyczących eksploatacji naszych czterech kółek i przypomną o konieczności sprawdzenia poszczególnych elementów samochodów w zależności od aury i zmiany pory roku.

Projektowi towarzyszą liczne konkursy partnerów oraz konkurs główny, w którym główną nagrodą jest otrzymanie samochodu na weekend. Aby starać się o nagrody należy zostać fanem Internetowego Kalendarza Kierowcy na facebook.com.

Czy inicjatywa Auto Boss pozwoli na zebranie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu i czy projekt kalendarza wypali, przekonamy się już za tydzień. Na razie na pewno warto przyjrzeć się nowemu kalendarzowi i zerknąć, co nam proponuje. Ja na przykład powinnam zmienić opony i nikt mi o tym nie przypomniał (bo sama o tym wiem 😉 Kalendarz, to dobra alternatywa dla zapominalskich.

Źródło: Auto-Boss

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze