Intensywny trening Gosi Rdest

Tuż przed rozpoczęciem sezonu BRDC Formula 4, Gosia zaliczyła serię testów nowego bolidu. Pierwsze z nich odbyły się w Rockingham, kolejne w Anglesey i Snetterton. Ważnym aspektem było również obycie się z brytyjskimi torami, które zapewne są dobrze znane rywalom Polki.

Godziny spędzone za kierownicą powinny zaowocować już w pierwszej rundzie F4, która odbędzie się 27 kwietnia na torze Silverstone.

Tymczasem Gosia wróciła ze Snetterton, gdzie przy akompaniamencie angielskiej pogody powiększała swoją wyścigową wiedzę za kierownicą singleseatera.

Gosia Rdest trenuje do pierwszej rundy F4
fot. Bartosz Wileński

Gosia Rdest: Testy udane, choć czuję pewien niedosyt. Ze względu na trudne warunki pogodowe sesje treningowe były krótsze, albo nawet przerwane. Jest to oczywiście dobry trening w deszczowych warunkach, a bolid jest tak niesamowity, że nie chce się z niego wysiadać. Obsługująca mnie ekipa Douglas Motorsport jak zwykle spisała się na medal, za co im bardzo dziękuję. Zapraszam do odwiedzin mojego fanpage’a na Facebooku, znajdziecie tam sporo zdjęć i ciekawych informacji na temat moich sportowych poczynań.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze