Ewa Kania

Instant karma, czyli kompilacja wykroczeń polskich kierowców i natychmiastowych reakcji policji

Na drogach nie brakuje kierowców, którzy beztrosko podchodzą do przepisów i pozwalają sobie na „drobne ich naciąganie”. Policja nie bywa w takich sytuacjach wyrozumiała.

Policja rzadko raczej łapie przypadkiem kierowców łamiących przepisy na gorącym uczynku. Dobrze jest jednak pamiętać, że takie sytuacje się zdarzają i nie traktować Kodeksu drogowego w sposób umowny, licząc na to, że nie trafimy na żaden patrol.

Kierowcy masowo przesyłają policji filmy z wykroczeniami innych zmotoryzowanych. Funkcjonariusze nigdy nie dostawali tylu nagrań

Poniżej znajdziecie kompilacje przykładów „natychmiastowej karmy”, w których kierowcy przejeżdżają na czerwonym świetle, wyprzedzają na przejściach dla pieszych i popełniają inne wykroczenia na oczach policjantów. Warto odnotować, że niemal na wszystkich nagraniach słychać radosny (momentami wręcz histeryczny) śmiech osób, jadących autem z kamerą. Czasami poprzedzony momentem grozy, kiedy nagrywający nie jest pewien czy to nie po niego jadą. Wtedy pewnie nie byłoby już tak wesoło.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze