Inessa Tushkanova pojedzie w Kotlinie Mocy 2011

To już oficjalnie potwierdzone - ukraińska zawodniczka  - Inessa Tushkanova weźmie udział w Kotlinie Mocy 2011. Jako kierowca rajdowy zadebiutowała 5 lat temu.

Inessa Tushkanova pozowała dla Playboya.

W połowie października wystartuje pierwsza w Polsce impreza samochodowa Moto Zone Kotlina Mocy 2011. Pomysłodawcą jest były redaktor naczelny magazynu „TopGear” – Piotr R. Frankowski. Organizator zapowiada: kręte i trudne odcinki specjalne, samochody ekskluzywne, nieszablonowe i niespotykane codziennie na ulicach, dźwięk ryczących silników i zapach palonej gumy opon.

Do udziału w wydarzeniu zaproszono kierowcę rajdowego – Inessę Tushkanovą, która najpierw startowała Subaru Imprezą, a w sezonie 2010 przesiadła się do Mitsubishi Lancera. Inessa pilotowana przez Natalię Potapową, zajęła 24 miejsce w N4 podczas Rally Estonia, 49 w generalce. Stanęła także na podium w 6 rundzie Letniego Pucharu MegaFon Mitjet. Ukrainka finiszowała jako trzecia w wyścigu na MegaFon Tuszyno Ring, torze na podmoskiewskim lotnisku Tuszyno.

„Przejedziemy wspólnie trzy klasyczne odcinki specjalne dawnego Rajdu Polski. Weźmiemy udział
w paradzie na ulicach pięknego Lądka-Zdroju i Stronia Śląskiego. Zwieńczeniem imprezy będą zawody sportowe, skonstruowane na wzór prawdziwego wyścigu. Ich elementem będzie jazda po zamkniętej trasie najsłynniejszego w Polsce wyścigu górskiego w Siennej.” – mówi Piotr R. Frankowski.