Daria Mikólska

Ineos uruchamia sprzedaż. Będą dwa salony w Polsce

Lada moment zostaną uruchomione w Polsce dwa pierwsze salony, gdzie będzie zamówić terenowy model Ineos Grenadier. Znamy ich lokalizacje!

Ineos Grenadier już niebawem będzie dostępny w polskich salonach. Importer ogłosił dwóch partnerów, którzy będą prowadzić punkty sprzedaży w Polsce.

Nowa marka właśnie debiutuje na rynku motoryzacyjnym i do końca roku planuje otworzyć nawet 200 lokalizacji na całym świecie.

Marka Ineos posiada na razie jeden model w gamie modelowej. Grenadier sprawdzi się tam, gdzie reszta aut będzie musiała zawrócić – w górach, w błotach, rzekach i każdym innym terenie, w który wjedzie właściciel.

Sprzedaż modelu Grenadier będzie realizowana w dwóch autoryzowanych salonach na terenie Polski:

  • Auto Fus Group w Warszawie,
  • Team Marek Pasierbski w Długołęce (k. Wrocławia).

Producent zamierza w ciągu najbliższych miesięcy uruchomić punkty sprzedaży, a w międzyczasie intensywnie przeszkolić przedstawicieli handlowych i serwisantów. Pierwsze placówki zostaną otwarte jeszcze latem tego roku. Trzon sieci serwisowej będą stanowić krajowi partnerzy, ale firma zamierza powiększyć zasięg poprzez wyselekcjonowane punkty Bosch Car Service oraz warsztaty specjalizujące się w 4×4.

Zobacz: Ineos Grenadier będzie dostępny w Polsce! W jakiej cenie?

Oficjalna specyfikacja techniczna oraz ceny modelu Ineos Grenadier będą potwierdzone do końca kwietnia. Firma rozpocznie przyjmowanie zamówień w maju tego roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze