Ile pracy mają służby po wypadku dwóch aut?

Ile pracy mają służby po wypadku dwóch aut?
Kolizja nawet dwóch pojazdów może mieć poważne konsekwencje i wiązać się też ze zniszczeniami w infrastrukturze. Zobaczcie ile, nawet zdawałoby się mało groźne, zdarzenie wymaga prac różnych służb.

Zdarzenie miało miejsce o bardzo wczesnej godzinie – tuż przed 5 rano. Ruch na drodze był więc niemal zerowy. Pech chciał, że w tym samym czasie na skrzyżowanie wjechały dwa samochody i zderzyły się. Kamera monitoringu nie daje pewności co do tego jakie znaki mieli obaj kierowcy, ale prawdopodobnie to ten z prawej znajdował się na drodze z pierwszeństwem przejazdu.

W nagraniu z tej kolizji najciekawsze jest to, że znajdziemy w nim fragmenty całej akcji – przyjazd policji, karetki, wozu strażackiego, a nawet lawety i służb mających naprawić uszkodzone barierki. Zobaczcie ile pracy było potrzebne w przypadku zderzenia zaledwie dwóch aut.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.