III edycja „Wrocław Motorcycle Show” już w marcu! Zapraszamy na stoisko Motocainy

09 stycznia 2013
Mamy przyjemność zaprosić na III edycję „Wrocław Motorcycle Show”, która odbędzie się w dniach 16 i 17 marca 2013 roku. Motocaina patronuje temu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach!
fot. materiały organizatora

Targi motocyklowe “Wrocław Motorcycle Show” już na stałe wpisały się w kalendarz imprez, nie tylko dla motocyklistów, ale także mediów motoryzacyjnych, przedsiębiorców z branży motocyklowej oraz tysięcy osób chcących dopiero zacząć przygodę z motocyklizmem.

W dniach 16-17 marca 2013 roku Targi po raz kolejny będą gościły w Hali Stulecia we Wrocławiu, prestiżowym obiekcie wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W opinii wystawców, patronów medialnych i zwiedzających, II edycja “Wrocław Motorcycle Show” odniosła sukces. Targi odwiedziło ok. 13 tysięcy zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą prawie 60 wystawców.

fot. materiały organizatora

Podczas najbliższej edycji dodatkowymi atrakcjami imprezy będą pokazy mody motocyklowej, liczne konkursy dla publiczności oraz pokazy stuntu takich gwiazd jak Rafał "Stunter13" Pasierbek, Michał "Młody125" Pakosz oraz Monika "Mania" Koch!

fot. materiały organizatora

Zapraszamy na stronę internetową www.wms2013.pl i profil na Facebooku - https://www.facebook.com/WroclawMotorcycleShow

Obszerna galeria zdjęć z II edycji Targów:

http://www.wroclawmotorcycleshow.com/galeria2012.html

Materiał filmowy z Wrocław Motorcycle Show 2012:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5D-J4jdtfjQ

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!