Edyta Klim

I Zlot Moto Girls Poland!

W dniach 17-19 czerwca 2022 r. odbędzie się I zlot Moto Girls Poland. Motocyklistki spotkają się w Karkonoskiej Przystani Motocyklowej „U Lisa”.

Grupa Moto Girls Poland istnieje od 3 lat, powstała z inicjatywy Wiktorii Wojtynek. Obecnie do grupy należy 6,6 tysiąca osób i są to same kobiety. Przy tak dynamicznym rozwoju przyszedł czas na pierwszy zlot, który odbędzie się w dniach 17-19 czerwca w Karkonoskiej Przystani Motocyklowej „U Lisa”.

Program zlotu obfituje w wiele atrakcji: paradę motocyklową, wycieczki z przewodnikami, bal przebierańców, ognisko, gry, zabawy, konkursy i tańce. Całość zostanie uwieczniona przez fotografa, kamerzystę, a nawet uchwycona z drona. Wszystko po to, by zachęcić inne kobiety do motocyklowej pasji i integracji. Motocyklistki swój weekend rozpoczną w piątek, a ich znakiem rozpoznawczym będą kolorowe, tiulowe spódniczki. Ten weekend jest kobiecy, więc mężczyźni mogą dołączyć do imprezy jedynie podczas planowanej parady.

– To nasz pierwszy zlot, jednak myślimy już przyszłościowo o kolejnym. Bardzo nam zależy, żeby za rok rozwinąć imprezę na taką skalę, by spróbować pobić rekord Guinnessa w ilości kobiet, które pojadą motocyklami w paradzie oraz ich ilości na zlocie. To dla mnie też taki trening organizatorski, zdobywam doświadczenie, poznam na żywo dziewczyny, ich wrażenia i oczekiwania. To będą cenne wskazówki i lekcje na przyszłość – mówi Pola Mycha, MotoMama.

Karkonoska Przystań Motocyklowa „U Lisa” powstała w styczniu tego roku. Tam motocyklistki będą mogły się bawić, jeść, a nawet spać na sianie w pięknie zaaranżowanej stodole. Impreza jest przewidziana na 100 osób, na ten moment 80 motocyklistek potwierdziło swój udział.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/407996743102462

Wydarzenie:  https://www.facebook.com/events/4726686527428533/

Sponsorzy: GMoto.pl oraz Motor Mind Moto Way Poznań

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze