Edyta Klim

I Spot we Wrocławiu – Moto Femme Poland

Dzisiaj o godz. 17.00 we Wrocławiu odbył się I Spot Moto Femme Poland. A jutro (w niedzielę) o 12.30 odbędzie się finał charytatywnej akcji dla Przylądka Nadziei – Centrum Onkologii Dziecięcej.

Grupa Moto Femme Poland istnieje od kilku miesięcy i zrzesza kobiety z całej Polski, które pasjonują się motoryzacją. Trzon grupy jest wprawdzie z Warszawy, jednak prężnie współpracuje z fankami motoryzacji w całej Polsce.

Akcja we Wrocławiu powstała spontanicznie, po dwóch spotach charytatywnych w Warszawie, a do organizatorek zgłaszają się też kolejne miasta. Zasada jest prosta – każdy spot łączy ze sobą motoryzacyjną pasję, kobiety i charytatywne pomaganie.

W piątek o 17.00 odbyło się na wrocławskich Bielanach pierwsze spotkanie Moto Femme Poland oraz zbiórka: maskotek, zabawek, gier, kolorowanek, kocyków itp. dla dzieci z Przylądka Nadziei. Lokalnie akcję koordynuje Rozalia Kozieł:

– Należę do Moto Femme Poland od początku, ale jestem z Wrocławia, więc chciałam, żeby ich spot odbył się także w moim mieście. Jak zawsze jest on połączony z akcją charytatywną – wybraliśmy Przylądek Nadziei, bo sama jestem po walce z nowotworem, a tam jest ok. 80 dzieci, które nadal walczą. Do udziału w akcji udało się zaprosić sporo ekip samochodowych, ponad 40 wyjątkowych samochodów, motocykli, quadów. Wszystko po to, by ubarwić dzieciom choć jeden dzień i podarować zebrane prezenty. Mamy samochody pełne zabawek, misiów, książeczek oraz dużo pozytywnej energii, która płynie z naszej pasji i chcielibyśmy się nią także podzielić – mówi „Łobuziara”.

W niedzielę o 12.30 odbędzie się przekazanie zebranych rzeczy dzieciom oraz specjalnie dla nich pokaz i przejażdżki wyjątkowymi samochodami. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/588892558319292/

Fanpage grupy MFP: https://www.facebook.com/motofemmepoland/

Grupa kobiet MFP: https://www.facebook.com/groups/334489257435785/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze