I Piknik Strzelecki dla motocyklistek – motocyklistki do broni!

Już 10 maja na strzelnicy w Rembertowie odbędzie się I Piknik Strzelecki dla motocyklistek o puchar Strzelecki Gforcespot. Patronat nad imprezą objęła Motocaina.pl. Nie może Was zabraknąć!

Motocyklistki do broni! Tym hasłem zapraszamy na I Piknik Strzelecki dla Motocyklistek o Puchar Strzelecki GFORCESPOT razem z Legia Sekcja Strzelecka. Widzimy się 10 maja o godzinie 11:00 na strzelnicy Rembertów-Poligon. Na uczestniczki wydarzenia czekać będą doświadczeni instruktorzy, którzy przeszkolą motocyklistki z obsługi broni i techniki strzelania.

Rozegrane zostaną 3 konkurencje oceniane: Pistolet Sportowy, Karabin Sportowy, Pistolet Centralnego Zapłonu, strzelane z trzech rodzajów broni: Ruger, Glock, TOZ12.

Jedna z uczestniczek wróci do domu z nagrodą główną, która zostanie rozlosowana wśród zawodniczek. A będzie to? Motocykl Junak RS125!

Nagrodami dodatkowymi są urządzenia STW Power Factor (umożliwiające naładowanie telefonu, kamery, laptopa oraz innych urządzeń posiadających wewnętrzny akumulator bez dostepu do sieci energetycznej,  oraz uruchomienie motocykla lub samochodu z rozładowanym akumulatorem) firmy Commerto.

Poza strzelaniem organizatorzy, a w tym założycielka firmy produkujące kombinezony skórzane dla kobiet GFORCESPOT – zapraszają również na grilla i mnóstwo dobrej zabawy!

Regulamin zawodów oraz rejestracja:
moto.strzelectwo-legia.pl

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod numerem: 511-965-666

Aby wziąć udział w I Pikniku Strzeleckim dla motocyklistek o puchar GFORCESPOT należy zarejestrować się w formularzu oraz uiścić opłatę startową w wysokości 185 złotych. Numer konta oraz szczegóły przelewu zostaną przesłane na podany adres email w ciągu 1 dnia roboczego.

Rejestracja uczestniczek trwa do dnia 6 maja 2015 do godziny 12:00. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorzy zapraszają również na wieczorne afterparty, które odbędzie się w klubie Banjaluka Warszawa.

I PIKNIK STRZELECKI DLA MOTOCYKLISTEK
Niedziela: 10.05.2015, od godz. 11:00
Al. Gen. A. Chruściela „Montera”
04-454 Rembertów, Warszawa, Poland

Patronem medialnym imprezy jest Motocaina.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze