Hyundai z wizytą w Harrodsie

Kto był w londyńskim Harrodsie wie, że to mekka zakupów, odstresowujący raj i świątynia dla wymagających klientów. Teraz zagościł w nim Hyundai!

fot. Hyundai

Obok jedwabnych i powabnych ubrań, apetycznego jedzenia i ekskuzywnych perfum, w Harrodsie – luksusowym i prestiżowym domu towarowym w Londynie – pojawił się biały Hyundai ix35.

Auto zagościło na witrynie ulubionego sklepu wszystkich Brytyjek w związku z rozpoczynającymi się w RPA mistrzostwami w piłce nożnej, których Hyundai jest sponsorem.
Południowokoreański producent podkreśla, że wybór lokalizacji nie jest przypadkowy i uważany za prestiżowy. ix35, zdaniem Tony Whitehorn, dyrektora zarządzającego Hyundaia w Wielkiej Brytanii, podobnie jak wszystko co dostępne na Knightsbridge, został zaprojektowany jako rzecz stylowa, o wysokiej wartości użytkowej i najwyższej jakości.
Hyundai zniknie ze sklepowej wystawy 14 czerwca, a do tego czasu towarzyszyć mu będą przedstawiciele marki, którzy nie tylko chętnie odpowiedzą na pytania potencjalnych klientów, ale i chętnie spiszą od razu zamówienie na auto. W Harrodsie cena klientów przerażać nie będzie, więc rezultaty mogą się okazać ciekawe.

ix35, który w europejskiej gamie zajął miejsce modelu Tucson, wszedł do sprzedaży w marcu bieżącego roku. W Harrodsie prezentowana jest jego najlepsza wersja Premium. Do tej pory na kupno Hyundaia ix35 zdecydowało się nad Tamizą ponad 2 300 klientów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze