Husqvarna ratuje życie

Do czego służą motocykle? Do rozrywki, wyrażenia emocji, a może... do pomocy? Jak najbardziej! Salon Freestyle Motorcycles of East Sussex przekazał model Husqvarny - Nuda 900 dla SERV Kent, czyli organizacji zrzeszającej dostawców krwi.

fot. Husqvarna

SERV to charytatywna organizacja, której wolontariusze dostarczają krew do szpitali, gdzie przywożeni są ranni z nagłych i poważnych wypadków. Wolontariusze działają o każdej porze dna i nocy, nie pobierając za to żadnego wynagrodzenia, na własnych motocyklach i na własny koszt; znajdują się natychmiastowo tam, gdzie są potrzebni. Taka działalność staje się na szczęście zauważalna.

Zebranych zostało ponad £2,000, z czego połowę kwoty przekazał pracownik salonu Freestyle Motorcycles of East Sussex, James Burroughs, który uczestniczył w sześciodniowym trialu w Szkocji, by zdobyć pieniądze. Reszta kwoty pochodziła od różnych darczyńców, a pozostałe koszta związane z przygotowaniem do użytkowania motocykla pokrył salon.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Freestyle Motorcycles i Jamesowi  Burroughsowi za ich wysiłek i wsparcie w zdobyciu nowego motocykla do dostarczania krwi. Husqvarna Nuda 900 od dziś będzie ratować wiele żyć.” – powiedział John Kidd, sekretarz SERV.

Liczymy, że supermoto sprosta swojemu zadaniu i na czas pomoże wielu potrzebującym osobom.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze