Hummer Tupaca na sprzedaż

Dwadzieścia lat po śmierci Tupaca Shakura na sprzedaż trafia ostatni samochód, który zakupił przed tragicznym zdarzeniem w Las Vegas. Jest to czarny Hummer H1 wyposażony na specjalne zamówienie rapera.

Na miesiąc przed śmiercią znany raper, Tupac Sharkur, zakupił tego lśniącego, czarnego Hummera H1. Oczywiście, jak przystało na gwiazdę rapu, nie był to standardowy model. Specjalne na jego życzenie wnętrze zostało wykończone specjalną skórą i drewnem. Zainstalowano także drogie car audio, lampy offroadowe, powiększone koła i przyciemniono szyby. 

W egzemplarzu, który trafił do sprzedaży znajdują się także kasety magnetofonowe z albumem „Thriller” Michaela Jacksona oraz „All Eyez on Me” Tupaca. Prawdopodobnie należały one do pierwszego właściciela samochodu.

Po śmierci rapera samochód trafił w ręce jego matki, która w końcu sprzedała ten samochód. Auto często zmieniało właścicieli, ale jego przebieg wynosi w chwili obecnej zaledwie 10101 mil. To niewiele jak na dwudziestoletnie auto. Pod maską pracuje turbodiesel V8 o pojemności 6,5 litra. 

Samochód trafi na aukcję RR 12 maja. Specjaliści wyceniają go na kwotę zaledwie 100 tys. dolarów. Dla fanów legendarnego rapera ten samochód wraz z zawartością może być jak prawdziwa relikwia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze