Hummer jako… dorożka ślubna

Jaki jest idealny pojazd do ślubu? Na pewno w większości przypadków zwraca na siebie uwagę, jest oryginalny i niepowtarzalny, a na dodatek pełni rolę pewnego rodzaju manifestu: kochamy się. Tym razem świat obiegła informacja o samochodzie, który te kryteria spełnia, ale jest przejawem nie miłości, a czystego pragmatyzmu.

fot. autoblog

Ślubne dorożki wracają do łask – zwykle białe, ozdobione kwiatami i niezwykle eleganckie mają dostojny wygląd i styl. Nie oszukujmy się – nasz wybór nie jest podyktowany ekologią i troską o brak emisji spalin. A szkoda…

Dostrzegając potencjał dorożek jako ekologicznego środka transportu, a zarazem wątpiąc w powodzenie badań nad alternatywnymi źródłami paliwa, pewien mieszkaniec Nowego Yorku zabrał się do tworzenia nietypowego, „końskiego” pojazdu. Jego dorożkowy Hummer to bogato zdobiona bryczka ciągnięta przez dwa konie.

Myli się jednak ten, kto zdobienia bryczki utożsamia z herbami i inkrustowanym złotem. Dorożka z Hummera ma gustowne aluminiowe felgi, czarny lśniący lakier i wyposażenie tchnące duchem naszych czasów: GPS oraz ekran TV. Ciekawe, czy kolejne „wynalazki” pozwolą na stworzenie nawigacji rozumianej nie tylko przez woźnicę, ale i konie? Pomysłowość ludzka nie zna granic.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze