Hulajnoga elektryczna od Hyundaia. Ma napęd na tylne koła i zasięg do 20 km!

Hyundai Motor Group opracował elektryczną hulajnogę, która bazuje na prototypie zaprezentowanym podczas targów CES 2017. Hulajnoga ma napęd na tylne koła, bardzo wydajny akumulator litowy oraz światła LED z przodu i z tyłu.

Po zamontowaniu hulajnogi w aucie jej akumulator jest ładowany automatycznie przy użyciu energii elektrycznej, która jest wytwarzana podczas jazdy. Dzięki temu po dojechaniu do miasta kierowca może bezproblemowo ukończyć podróż przy pomocy hulajnogi.

Najnowsza wersja elektrycznej hulajnogi jest wyposażona w akumulator litowy o pojemności 10,5 Ah. Umożliwia on osiągnięcie maksymalnej prędkości 20 km/h i wystarcza do przejechania około 20 km na jednym ładowaniu.


 
Hulajnoga waży tylko 7,7 kg. Unikalna i kompaktowa konstrukcja pozwala ją szybko złożyć na trzy elementy, co sprawia, że ​​hulajnoga Hyundai Motor Group jest bardziej kompaktowa niż 
podobne produkty.

Elektryczna hulajnoga jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz, który informuje o stanie naładowania akumulatora i o prędkości jazdy. Jazdę nocą ułatwiają przednie i tylne  światła LED. Aby zwiększyć zasięg hulajnogi o 7%, koncern planuje zainstalować w niej system hamowania regeneracyjnego.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze