Honda w Lublinie, czyli kolejna odsłona Fun & Safety

9 i 10 lipca na torze kartingowym w Lublinie odbędzie się kolejna odsłona imprezy Honda Fun and Safety, której pomysłodawcą i organizatorem jest firma Honda Poland.

Pierwsza czerwcowa odsłona imprezy w Lublinie.
fot. Honda

Honda Fun & Safety to impreza, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów – każdy z uczestników ma okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie na motocyklu.

Jeśli więc chcecie spróbować swoich sił na torze jest to jedna z niewielu okazji. Wszyscy zainteresowani powinny odwiedzić stronę Hondy http://honda.pl/pl/motocykle/fun&safety.html, gdzie odnajdą wszystkie niezbędne informacje. Jak podaje organizator liczba miejsc jest ograniczona, a czasu również pozostało niewiele.

Osoby, które zdecydują się na udział w imprezie zostaną podzielona na grupy. Dodatkową atrakcją imprezy będzie symulator jazdy Honda Riding Trainer oraz nowe modele marki Honda.

Na torze kartingowym w Lublinie impreza odbędzie się już po raz drugi w tym roku. Kolejne edycje zaplanowano w Gostyniu w terminie 05 – 06 sierpnia 2011 oraz Radomiu 10 – 11 września 2011.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

byłam na F&S w Lublinie w czerwcu świetna impreza 😉 polecam każdej motobabce

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze