Paula Lazarek

Honda uruchomiła akcję serwisową. Zadba o Twój samochód przed wakacjami

Honda uruchomiła akcję serwisową, która pomoże kierowcom zadbać o właściwy stan pojazdów przed letnimi wyjazdami w długie podróże.

Obejmuje ona wszystkie modele marki z dowolnym przebiegiem, zakupione na całym świecie. Podsumowanie kontroli stanu technicznego samochodu będzie przekazywane klientom w formie nagrania video w ramach usługi eVHC (electronic Vehicle Health Check). Dodatkowo Klienci mogą liczyć na promocyjną cenę kontroli i korekty geometrii podwozia.

Z myślą o nich Honda uruchomiła specjalną akcję serwisową PRZYGOTUJ AUTO NA WAKACJE. Obejmuje ona trzy oferty:

  1. Kontrola stanu technicznego pojazdu z dokumentacją video eVHC (electronic Vehicle Health Check) oraz ozonowaniem

Ten wariant usługi obejmuje sprawdzenie przed długą podróżą najważniejszych elementów pojazdu zgodnie ze standardami Hondy. Kierowca otrzymuje SMS’em lub mail’em link do podsumowania sprawdzenia wraz z filmem video. W przypadku wykrycia usterek, ich naprawa jest dokonywana dopiero po akceptacji klienta. W ramach usługi wprowadzono specjalne oznaczenie kolorystyczne poszczególnych części przeglądu. Żółty oznacza, że usterka może poczekać do następnego serwisu. Czerwony to usterka która zagraża bezpieczeństwu użytkownika i naprawa powinna być dokonana natychmiast. Dodatkowo w ramach tej usługi przeprowadzane jest ozonowanie wnętrza pojazdu. Koszt takiego przeglądu to jedyne 99 zł.

  1. Kontrola geometrii zawieszenia samochodu za 199 zł.

Kluczową kwestią, decydującą o bezpieczeństwie podróży na długich trasach, jest prawidłowa geometria  zawieszenia samochodu, która może być w okresie wakacyjnym sprawdzona przez specjalistów Hondy w cenie jedynie 199 zł. Oferowana przez Hondę usługa obejmuje również ewentualną korektę zbieżności. Oferta dostępna jest w wybranych ASO Honda.

  1. Akcesoria przydatne w trakcie wakacyjnych podróży z upustem 15%.

Podczas wakacyjnych podróży o wygodzie podróżowania decyduje często dostępność niezbędnych akcesoriów. Z tego powodu Honda proponuje wakacyjny upust 15% na poniższe sprzęty:

  • bagażniki rowerowe (dachowe oraz platformy na hak holowniczy)
  • haki holownicze
  • dodatkowe oświetlenie bagażnika
  • rejestratory jazdy do konkretnych modeli samochodu Civic 5d od 2017 / CR-V od 2019/ Jazz e:HEV od 2020 / Honda e od 2020;
  • antyalergiczne i antysmogowe czterowarstwowe filtry kabinowe.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze