Honda Fun & Safety w maju i czerwcu na torze w Toruniu

Jak co roku Honda zaprasza na cykl imprez torowych, na których można podszkolić swoje umiejętności jazdy motocyklem.

Honda zaprasza na kolejny sezon cyklicznej imprezy Honda Fun & Safety. W dniach 17-18 maja 2014 po raz pierwszy w tym sezonie będzie można wjechać na tor kartingowy w Toruniu. Drugi termin to 31 maja – 1 czerwca 2014 również w Toruniu.

Honda Fun & Safety to impreza dedykowana klientom autoryzowanych dealerów Hondy, na której każdy motocyklista może stosownie do poziomu swojego zaawansowania popracować nad techniką i umiejętnościami oraz, jak wskazuje sama nazwa, po prostu dobrze się pobawić. Obok dobrej zabawy szczególną wagę koncern Honda przywiązuje do zapewnienia maksimum bezpieczeństwa, dlatego liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnicy podzieleni na 3 grupy adekwatnie do poziomu umiejętności. Szczególną opieką otoczeni zostaną początkujący motocykliści, którym instruktorzy pomogą poczuć się pewniej za kierownicą swojego motocykla.

Zapisy prowadzone będą przez dealerów Hondy. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich, którzy mają motocykl Hondy zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Motocyklistka podczas Honda Fun & Safety
fot. Honda

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze