Honda Forza 125 – nowa na sezon 2018

Honda wprowadziła do swojej oferty odnowioną Hondę Forza 125. Ładny skuter z licznymi udoskonaleniami ma szansę stać się hitem 125-tek.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2015 roku, skuter ewoluował z każdym rokiem modelowym. W tym roku ten ładny jednoślad otrzymał: elektrycznie regulowaną szybę, kierunkowskazy LED, nowe wskaźniki, dwie całkowicie nowe opcje kolorystyczne, powiększony schowek pod siedzeniem i opcjonalny 45-litrowy górny kufer sterowany bezkluczykowym systemem Smart Key. Dzięki tym rozwiązaniam z pewnością zyska na atrakcyjności.

Pojazd ma oferować jednocześnie wygodę skutera „GT” (Grand Touring) i sportowe zacięcie, łatwo wyczuwalne w prowadzeniu. Jednocześnie Forza ma mnóstwo miejsca w schowkach, zatem miejskie zakupy i codzienna eksploatacja będzie z pewnością komfortowa.

Główne składniki receptury na udany skuter pozostają niezmienione w Forza 125 2018: czterozaworowy silnik, który łączy w sobie dobre osiągi z 490-kilometrowym zasięgiem bez tankowania i układem Idling Stop, lekkie podwozie, które cechuje stabilność przy dużych prędkościach i jednoczesna zwrotność w mieście, a do tego bogate wyposażenie, które obejmuje światła LED, bezkluczykowy system Smart Key, schowek mieszczący dwa kaski.

Są też nowe i ważne dodatkowe składniki. Wyposażenie standardowe i opcjonalne podniesiono na kolejny poziom: nowa elektryczna regulacja szyby pozwala na płynną zmianę jej ustawienia i zapewnia pełną ochronę przed wiatrem lub niezakłócony widok do przodu, a wzbogacony zestaw wskaźników dostarcza dodatkowych informacji w formie cyfrowej, uzupełniając analogowe wskaźniki zegarowe. Kierunkowskazy z przodu i z tyłu wykonane są w technologii LED, schowek pod siedzeniem zyskał dodatkowe 5,5 litra, a bezkluczykowy system Smart Key oferuje również współpracę z opcjonalnym 45-litrowym kufrem górnym.

Oryginalnie zaprojektowane przez tego samego stylistę, który odpowiadał za wygląd niesamowitego NM4 Vultus, linie skutera Forza 125 pozostają odważne i przyciągają wzrok, ale są jeszcze nowocześniejsze, nieco gładsze, nadając pojazdowi bardziej dojrzały wygląd.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze