Honda Fireblade SP, Honda CTX700 oraz Honda CTX700N – debiut we Wrocławiu
W dniach 15-16 marca 2014 Honda na stoisku RPM podczas IV Motocyklowych Targów we Wrocławiu pokaże trzy nowości na 2014.
Po raz pierwszy w Polsce, na stoisku dealera Honda RPM zostanie zaprezentowany nowy CBR 1000RR Fireblade SP. Motocykl został stworzony został z myślą o torze, ale dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych.
| Honda CBR 1000RR Fireblade SP |
![]() |
| fot. Honda |
Honda zaprezentuje również dwa całkowicie nowe cruisery CTX700 i CTX700N co ucieszy wszystkich wielbicieli turystyki motocyklowej. Przyjemność z jazdy, funkcjonalność, łatwa obsługa i niskie koszty utrzymania tych motocykli, które zapowiada producent, mają czynić z tych motocykli idealny środek codziennego transportu.
| Honda CTX700N |
![]() |
| fot. Honda |
Na stoisku RPM zwiedzający zobaczą również inne kultowe jednoślady, z których słynie Honda.
| Honda CTX700 Tourer |
![]() |
| fot. Honda |
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.



Zostaw komentarz: