Anna Grzesik

Hondą CBR250R wokół wirtualnego świata

11 stycznia 2011
Honda, w ramach promocji modelu CBR 250R, uruchomiła na swojej witrynie grę typu flash „TourinGlobe" - dzięki niej Twoje dziecko, ale i Ty, możecie podróżować w wirtualnej rzeczywistości po świecie, na japońskim motocyklu.

W grze można wybrać sobie jedną z czterech postaci kobiecych.

fot. Honda

Czy motocykl wyścigowy jest idealnym środkiem do podróży wokół świata? Cóż, w grach, jak wiemy można wszystko, więc dlaczego by nie.

Zasady są proste: wybieramy sobie kolory motocykla, potem najbardziej odpowiadającą nam postać i już możemy ruszać w podróż dookoła świata. Kiedy wydawało by się, że zabawa dopiero się zaczyna, ona właściwie już się kończy... Później już w zasadzie nie ma nic więcej do zrobienia poza obserwowaniem podróży CBR 250R przez różne zakątki świata. Prawie w ogóle nie mamy możliwości sterowania motocyklem. Można jedynie na chwilę lekko przyspieszyć lub zwolnić, ale tak czy inaczej, maszyna się nie zatrzymuje. Poza tym, choćbyśmy robili nie wiadomo co - nie jesteśmy w stanie wyprzedzić innych graczy. No cóż, może oni po prostu mniej ważą...

Jeśli nie macie nic ciekawszego do zrobienia, nudzicie się w pracy, albo chcecie czymś zająć swoje dzieci, odsyłamy do gry, która znajduje się tutaj.


fot. Honda

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!