motocaina.pl logo

Hondą CBR250R wokół wirtualnego świata

11 stycznia 2011
Honda, w ramach promocji modelu CBR 250R, uruchomiła na swojej witrynie grę typu flash „TourinGlobe" - dzięki niej Twoje dziecko, ale i Ty, możecie podróżować w wirtualnej rzeczywistości po świecie, na japońskim motocyklu.

W grze można wybrać sobie jedną z czterech postaci kobiecych.

fot. Honda

Czy motocykl wyścigowy jest idealnym środkiem do podróży wokół świata? Cóż, w grach, jak wiemy można wszystko, więc dlaczego by nie.

Zasady są proste: wybieramy sobie kolory motocykla, potem najbardziej odpowiadającą nam postać i już możemy ruszać w podróż dookoła świata. Kiedy wydawało by się, że zabawa dopiero się zaczyna, ona właściwie już się kończy... Później już w zasadzie nie ma nic więcej do zrobienia poza obserwowaniem podróży CBR 250R przez różne zakątki świata. Prawie w ogóle nie mamy możliwości sterowania motocyklem. Można jedynie na chwilę lekko przyspieszyć lub zwolnić, ale tak czy inaczej, maszyna się nie zatrzymuje. Poza tym, choćbyśmy robili nie wiadomo co - nie jesteśmy w stanie wyprzedzić innych graczy. No cóż, może oni po prostu mniej ważą...

Jeśli nie macie nic ciekawszego do zrobienia, nudzicie się w pracy, albo chcecie czymś zająć swoje dzieci, odsyłamy do gry, która znajduje się tutaj.


fot. Honda

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje