Monika Rutkowska

HJC I70 The Flash DC Comics red – kask dla szybkich motocyklistów

Nowe malowanie kasku od firmy HJC z pewnością zachwyci fanów Flash'a. Nas zachwyciło.

HJC – południowokoreański producent kasków motocyklowych – już wcześniej zaprezentował malowania z superbohaterami, które były owocem współpracy z Marvelem. Podziwiać mogliśmy grafiki: Iron Man, Kapitan America, Spiderman, Venom, Punisher czy Deadpool. Tym razem firma kontynuuje grafiki kasków o tematyce komiksowej, ale z serią DC. Malowanie „The Flash DC Comics red” na pewno nie pozostanie niezauważone. Ostra czerwień i charakterystyczna błyskawica przyciągną spojrzenia nie tylko fanów Flash’a. Kask będzie dostępny już pod koniec maja, a zamówienia można składać u dealerów marki HJC.

To co wyróżnia model HJC I70 to z pewnością skorupa z poliwęglanu zaprojektowana dzięki technologii CAD z większym wizjerem polepszającym widoczność, odporna na zarysowania blenda przeciwsłoneczna, wnętrze SilverCool, wydajny system kanałów i wlotów wentylacyjnych (pięć dolnych i górnych otworów wentylacyjnych), zapięcie MickroBuckle, szybki system montażu szyby RapidFire oraz kanały umożliwiające noszenie okularów.

Model I70 to nie jedyny, który jest inspirowany komiksowymi postaciami serii DC. Do sieci trafiły niedawno zdjęcia modelu R-PHA 11 w malowaniu „Batman DC Comics black”. Jego cena to ponad 2500 złotych.

Uwaga! Kask posiada swoją super moc ochronną tylko wtedy, kiedy jest idealnie dopasowany do rozmiaru głowy. Przed zakupem koniecznie sprawdź czy kask jest odpowiedni, a w razie wątpliwości zapytaj konsultanta w sklepie! Cena kasku The Flash DC Comics red – 1499 złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze