Edyta Klim

Hevik Scirocco i żaden upał nie jest straszny!

Włoska marka Hevik do swojej oferty wprowadziła kurtkę Scirocco, która jest przeznaczona na gorącą część sezonu.

Sirocco to suchy, gorący wiatr znad Afryki, więc kurtka Hevik Scirocco powinna być komfortowa właśnie w takich warunkach. Model ten łączy przewiewną konstrukcję z ochroną wg certyfikatu europejskiego klasy „A” (EN 17092-4:2018) i dostępny jest w wersji damskiej i męskiej.

Hevik Scirocco świetnie się sprawdzi latem w miejskim środowisku, a swoim stylem pasuje praktycznie do każdego typu motocykla i skutera. Ma dopasowany i modny krój oraz wersje jasne lub ciemne do wyboru, a także neonowe wstawki. Kurtka zapinana jest na zamek i ma neoprenowy kołnierz na zatrzaski. Ten model oferuje 5 kieszeni, w tym dwie wewnętrzne.

Zewnętrznie model Scirocco wykonany jest z poliestru 450D i ma duże panele z siatki na klatce piersiowej, plecach oraz wewnętrznych częściach rękawów – co zapewnia doskonałą wentylację. Bezpieczeństwo zapewniają standardowe ochraniacze CE na ramionach i łokciach (EN 1621-1: 2012 Level 1), a w kieszeni na plecach jest ochraniacz Hevik HFB Protector Level 2.

Hevik Sirocco Lady – kurtka dopasowana do kobiecych kształtów, jest dostępna w rozmiarach od XS do 2XL oraz kolorach: czarny/neon żółty oraz szary/różowy/czarny. Męski model występuje od S do 4XL w kolorach: czarny/neon żółty oraz szary/neon żółty/czarny.

Kurtki marki Hevik można nabyć min. w sieci sklepów Olek Motocykle.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze