Hevik Scirocco i żaden upał nie jest straszny!

21 maja 2020
1
3
Włoska marka Hevik do swojej oferty wprowadziła kurtkę Scirocco, która jest przeznaczona na gorącą część sezonu.

Sirocco to suchy, gorący wiatr znad Afryki, więc kurtka Hevik Scirocco powinna być komfortowa właśnie w takich warunkach. Model ten łączy przewiewną konstrukcję z ochroną wg certyfikatu europejskiego klasy „A” (EN 17092-4:2018) i dostępny jest w wersji damskiej i męskiej.

Hevik Scirocco świetnie się sprawdzi latem w miejskim środowisku, a swoim stylem pasuje praktycznie do każdego typu motocykla i skutera. Ma dopasowany i modny krój oraz wersje jasne lub ciemne do wyboru, a także neonowe wstawki. Kurtka zapinana jest na zamek i ma neoprenowy kołnierz na zatrzaski. Ten model oferuje 5 kieszeni, w tym dwie wewnętrzne.

Zewnętrznie model Scirocco wykonany jest z poliestru 450D i ma duże panele z siatki na klatce piersiowej, plecach oraz wewnętrznych częściach rękawów – co zapewnia doskonałą wentylację. Bezpieczeństwo zapewniają standardowe ochraniacze CE na ramionach i łokciach (EN 1621-1: 2012 Level 1), a w kieszeni na plecach jest ochraniacz Hevik HFB Protector Level 2.

Hevik Sirocco Lady – kurtka dopasowana do kobiecych kształtów, jest dostępna w rozmiarach od XS do 2XL oraz kolorach: czarny/neon żółty oraz szary/różowy/czarny. Męski model występuje od S do 4XL w kolorach: czarny/neon żółty oraz szary/neon żółty/czarny.

Kurtki marki Hevik można nabyć min. w sieci sklepów Olek Motocykle.

Komentarze

manka
29 maja 2020 21:10
Co prawda upału jeszcze nie ma ale z myślą o letnich moto tripach zamówiłam sobie buty shima exo vented lady z panelami meshowymi, atopem i wygodnym wiązaniem. Przewiew musi być, plus ładny wygląd rzecz jasna ;)
Cupoj Jacupak > manka
06 lipca 2020 17:27
Zapimpoj Pani zapimpoj. Taka buta to sie ino zasztupa na pimpa!
Pintosz z Bimbaszna
06 lipca 2020 17:24
S Panio Edyto Wrucho na upały my pojedziem!!! Bendziem ta upalac hejj!!! A jechoć ta bomba!!! A zapić ze szlumpy hej!! A zapumpać bedziem na patule za bimbarami hej!!!!!