Edyta Klim

Hayley Bell z tytułem AMA 2019 Motorcyclist of the Year!

Wyróżnienie Motorcyclist of the Year przyznawane jest corocznie przez zarząd American Motorcyclist Association dla osoby lub grupy, która miała największy wpływ na motocyklowy świat.

Hayley Bell to motocyklistka z Wielkiej Brytanii i założycielka międzynarodowego ruchu Women Riders World Relay. Za swoją działalność na rzecz społeczności motocyklowej Hayley została w tym roku nagrodzona tytułem AMA 2019 Motorcyclist of the Year.

Women Riders World Relay łączy motocyklistki (i nie tylko) z całego świata. Symbolem tego jest tegoroczna sztafeta WRWR, w której motocyklistki z poszczególnych krajów przewożą i przekazują sobie symboliczną pałeczkę. Swój udział w tym wydarzeniu miały także polskie motocyklistki, a zainteresowanie było niesamowite – na wezwanie Hayley do udziału w sztafecie odpowiedziało 14.000 motocyklistek ze 100 krajów.

Czytaj także https://www.motocaina.pl/artykul/rajd-women-riders-world-relay-takze-w-polsce-32620.html

Wyróżnienie Motorcyclist of the Year przyznawane jest corocznie przez zarząd American Motorcyclist Association dla osoby lub grupy, która miała największy wpływ na motocyklowy świat w danym roku:

– Za swoje wysiłki na rzecz promowania motocyklowego stylu życia na całym świecie, zbliżanie motocyklistów wszystkich narodowości i środowisk, przekazywanie pozytywnych aspektów motocykla i zwracanie uwagi na potencjał rynkowy kobiet – Hayley Bell została motocyklistką roku AMA 2019. Motocyklistki są ważnym segmentem społeczności motocyklowej i stanowić będą kluczowy jej element w przyszłości. Wysiłki Hayley nie tylko to potwierdzają, ale pomagają w tworzeniu kolejnego pokolenia motocyklistek”- powiedziała Maggie McNally-Bradshaw, prezes zarządu AMA.

AMA to największa na świecie organizacja motocyklowa non-profit, założona w 1924 r., której misją jest promowanie motocyklowego stylu życia, ochrona interesów motocyklistów/tek oraz organizacja różnych wydarzeń.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze