Harley i sexy Marisa Miller

Uważana za najseksowniejszą na świecie kobietę, Marisa Miller właśnie wzięła udział w kampanii Harleya Davidsona. Efekt - gorące zdjęcia, na których, zdaniem Panów, zupełnie zbędny jest motocykl.

Piękna i bestia
fot. Harley Davidson

Jej zdjęcia gościły już na okładkach wielu prestiżowych magazynów, a jej uroda – zdaniem wielu – jest niepowtarzalna i zjawiskowa. Marisa Miller, amerykańska modelka nie zachwytem wobec swojej urody jednak żyje, a motocyklową pasją. Jej efektem jest sesja reklamowa Harleya Davidsona, w której wzięła ostatnio udział i która, jak mówi sama zainteresowana, dała jej niesamowitą frajdę dzięki możliwości przejażdżki najnowszymi modelami producenta z Milwaukee.

Sesja pokazuje z pozoru delikatną, błękitooką Marisę w drapieżnych, ciemnych krajoobrazach, na wielkim i jakże kontrastującym z nią motocyklu. Okazuje się jednak, że niewielka z pozoru istotka, która zajmuje się na codzień ładnym uśmiechaniem do zdjęć, może bez problemu ujarzmić Harleyową kolubrynę. Czy wystarczy do tego umiejętność dobrej jazdy, piękna uroda, a może bycie „hot”? Ciekawe czy Panie oglądają te zdjęcia bardziej zwracają uwagę na Harleya, czy Marisę i czy takie fotografie wzbudzają w nich zazdrość? Oby nie, bo przecież każda z nas jest wyjątkowa i do tego na pewno nie możemy się powstydzić naszych umiejętności prowadzenia wszelkich pojazdów. 

fot. Harley Davidson

Poniżej filmik przedstawiający sesję pięknej Amerykanki i dużo zabawy, jaką miała podczas sesji. Fajnie jest łączyć pracę z hobby.

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze