Harley’em bez prawa jazdy

W miniony weekend można było wziąć udział w jazdach testowych aż 30 modelami motocykli Harley-Davidson. Charyzmę legendarnych silników typu Twin mogli poczuć nawet ci, którzy nie mają prawa jazdy.

fot. Sołtysik

W dniach 23-24 maja w warszawskim Liberatorze, autoryzowanym salonie dealera Harley-Davidson można było zapoznać się z najnowszymi modelami Harley-Davidson. Prawie 30 motocykli tej marki czekało na chętnych na jazdy testowe.

Nasze kobiece oko przykuły: wzorowany na maszynach z lat 50 – Softail Cross Bones, nisko zawieszony Sportster 1200 Low (niebawem nasz test tego motocykla) z silnikiem Evolution oraz Road King Classic w malowaniu w stylu retro.

Dziewczynom gustującym w chromowanych chopperach można szczególnie polecić z uważanej za bardziej „damską” rodziny Sportsterów – stosunkowo lekkiego i zwinnego XR 1200 – a niższym kobietom, obniżonego, wspomnianego XL 1200 Low.

Osoby nie posiadające prawa jazdy kat. A mogły przejechać się wybranym modelem motocykla z kierowcą H-D.

Czekamy na Wasze opinie, jakimi motocyklami poruszacie się na codzień, albo od święta oraz komentarze, czy warto organizować przejażdzki dla osób nie posiadających prawa jazdy A.

fot. Sołtysik
fot. Sołtysik

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze