Harley-Davidson w superprodukcji

„Captain America" broniący świata z siodełka motocykla? Zmodyfikowany Harley-Davidson zadebiutuje w ekranizacji komiksu o bohaterze, który ma zbawić świat walcząc z nazistowskim złoczyńcami.

fot. kadr z filmu

Kapitan Ameryka na motocyklu Harley-Davidson Cross Bones będzie bronił wolności oraz sprawiedliwości. O samym filmie na razie nie będziemy się wypowiadać, natomiast zaintrygował nas biorący udział w projekcie motocykl. Współczesny model H-D został zmodyfikowany, aby przypominał oryginalny egzemplarz z 1942 roku. Dodatkowe elementy takie jak pudełko amunicji, skórzana pochwa na pistolet zostały odtworzone, aby motocykl wyglądał autentycznie jak jednoślad z czasów II Wojny Światowej.

Na potrzeby samego filmu stworzono 5 takich motocykli, z czego 3 były wykorzystywane do akrobacji kaskaderskich, a dwie pozostałe zarezerwowany tylko do jednej ze scen z udziałem Kapitana Ameryki.

Każdy, kto po obejrzeniu filmu będzie chciał na własne oczy zobaczyć motocykle wystarczy, że odwiedzi muzeum marki Harley-Davidson, gdzie zostanie zaprezentowany filmowy Cross Bones wraz z m.in. skórzaną kurtką, kaskiem oraz tarczą bohatera najnowszej amerykańskiej superprodukcji.

Z okazji premiery filmu, producent motocykli podjął także decyzję o rozpoczęciu promocji „H-D Free the World” dwóch szczęśliwców w tym jeden członek amerykańskich sił zbrojnych będą mogli zaprojektować własne Harleya-Davidsona Sportster 1200. Szkoda, że konkurs ten nie zostanie rozszerzony, także na rynek europejski z pewnością w Polsce znalazłoby się kilka uzdolnionych dziewczyn, które stworzyłyby unikalne pojazdy.

Waszej ocenie pozostawiamy zwiastun filmu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze