Harley Davidson w butelce ginu

Harley Davidson w butelce ginu

07 sierpnia 2017
Firma Ehinger Kratrad przygotowała nie lada atrakcję dla wszystkich fanów jednośladów spod znaku H-D. Tym razem zamiast projektu motocyklowego na rynku pojawi się limitowana edycja alkoholu.
Loading module...

Ten wyjątkowy produkt to gin o nazwie The Archaelogist. Limitowana edycja trunku jest sprzedawana w wyjątkowych butelkach. W zależności od rodzaju, w butelkach można znaleźć elementy silników Flathead z 1939 roku, Knucklehead z 1947 roku i Panhead z 1962 roku.

Elementy zatopione w ręcznie wykonanych butelkach zostały dokładnie oczyszczone i pokryte warstwą cyny. Nie ma zatem obaw, że natrafimy na rdzę lub rozpuszczony smar. Producent alkoholu owija butelkę w woskowany papier, a następnie pakują ją do pudełek, które powstają na maszynie Heidelberg Tiegel z 1931 roku. 

Nie będzie łatwo nabyć limitowaną edycję ginu. Pierwsza partia rozeszła się w ciągu kilku godzin. Poza tym cena jest dość wysoka - 900 euro za butelkę. Firma Ehinger Kraftrad już zapowiada zbieranie zamówień na kolejną partię wyjątkowego ginu, w którym zatopiono kawałek motocyklowej historii.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!