Harley-Davidson Fat Boy wjedzie do sklepów już w sierpniu. Tym razem z klocków LEGO!

Stworzony we współpracy z firmą Harley-Davidson, model LEGO odzwierciedla w szczegółach kultowy motocykl z Milwaukee i zachwyca pięknem. Harley-Davidson® Fat Boy, który zajedzie do sklepów LEGO na całym świecie już 1 sierpnia 2019 roku.

Zestaw zawiera 1.023 elementy, w tym lite dyski kół, zbiornik paliwa w kształcie łzy, zintegrowany prędkościomierz i podwójne rury wydechowe. Złożony model mierzy 20 cm wysokości, około 18 cm szerokości oraz 33 cm długości i posiada kilka ruchomych części, które jeszcze bardziej zaangażują fanów. 

Gdy zakręci się tylną oponą, można zobaczyć silnik Milwaukee-Eight® z ruchomymi tłokami i podwójnymi rurami wydechowymi, które ożywają. Można obrócić kierownicę, przesunąć dźwignię zmiany biegów i dźwignie hamulca, a także opuścić podpórkę motocykla, aby ułatwić parkowanie.

Wykończony autentyczną ciemno-czerwoną i czarną kolorystyką z logo Harley-Davidson® na każdej stronie, odzwierciedlającą schemat Wicked Red z 2019, Fat Boy w wersji LEGO jest idealną dekoracją domu, czy biura, inspirującą do jazdy kultowym pojazdem. 

Aby uczcić premierę nowego zestawu, Masterbuilderzy LEGO stworzyli naturalnych rozmiarów model motocykla, wykonany z 69.569 klocków LEGO. Jest wykończony posrebrzanymi częściami, wzbogacony o sterownik Wi-Fi, dźwięki i światła naśladujące prawdziwego Harley-Davidsona® Fat Boy®; zawiera też 6.000 specjalnych elementów LEGO.

Zbudowanie repliki zajęło aż 865 godzin. Będzie pokazywana w niektórych LEGO Store oraz podczas wydarzeń organizowanych przez Harley-Davidson.
 

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze