Gumball 3000 wchodzi w świat eSportu. Powstanie seria gier oraz wirtualne wyścigi transmitowane na żywo!

Gumball 3000 jest międzynarodowym rajdem samochodowym odbywającym się nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Rajd łączy w sobie elementy wyścigów drogowych, wyścigów na torze, imprez rozrywkowych oraz koncertów muzycznych i stanowi obowiązkową pozycję w kalendarzu wielu osobliwości świata show-biznesu. Na przestrzeni lat Gumball 3000 stał się rozpoznawalną marką kojarzoną z zamiłowaniem do wyścigów samochodowych, adrenaliny i luksusu.

Gumball 3000 wchodzi w świat eSportu.

GR Games – to spółka współtworzona przez brytyjskiego multimilionera i twórcę kultowych wyścigów Gumball 3000 – Maximilliona Coopera oraz polskiego producenta gier komputerowych – SimFabric. W oparciu o markę Gumball 3000, spółka stworzy unikatową serię gier rajdowych i samochodowych. W planach jest także wydanie pierwszej wieloplatformowej gry Gumball 3000 w 2024 roku, co zbiegnie się w czasie z obchodami 25. rocznicy rajdu.

Gumball 3000 wchodzi w świat eSportu.

Dzięki połączeniu najlepszych elementów z istniejących tytułów, takich jak Gran Turismo, Forza Horizon, Forza Motorsport, Need For Speed, Project Gotham, Assetto Corsa, GT Sport, Grand Theft Auto oraz innych i organicznego ich rozwinięcia, gra będzie nie lada gratką dla fanów wirtualnych wyścigów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze