Gran Turismo Sport – pierwszy trailer, niesamowita grafika

Wszyscy fani kultowego symulatora wyścigów czekają z niecierpliwością na kolejną część. Nowa edycja Gran Turismo Sport zadebiutuje już niebawem, a tymczasem producent wrzucił do sieci pierwszy trailer, który robi niesamowite wrażenie.

Nowa edycja kultowej gry będzie dostępna na konsolę PlayStation 4 w rozdzielczości 4K, a do tego wykorzystuje technologię HDR, dzięki której obrazki wyglądają bardzo realistycznie. Niektóre samochody i tory będą przystosowane do technologii wirtualnej rzeczywistości VR. Dzięki okularom będzie można poczuć się jak w kabinie samochodu.

Jedną z ciekawostek w Gran Turismo Sports będzie możliwość wirtualnego ścigania się w krajowych seriach wyścigowych licencjonowanych przez FIA. Najlepsi kierowcy z całego świata będą uczestniczyć w cotygodniowych zawodach transmitowanych na żywo z komentarzem. Na koniec roku podczas specjalnej gali będzie wręczany puchar od FIA. Gracze będą mogli się ścigać w kilku klasach, takich jak np. Formuła 1, WRC, WTCC czy WRX. Najlepsi otrzymają możliwość uczestnictwa w Nissan GT Academy, która pozwoli przenieść się z wirtualnego świata na prawdziwy tor. 

Jedyna zła wiadomość jest taka, że premiera Gran Turismo Sport została przełożona. Gra miała początkowo zadebiutować w listopadzie tego roku. Producent nie podał jeszcze konkretnej daty, ale miejmy nadzieje, że niebawem pojawi się na sklepowych półkach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze