Karolina Chojnacka

Gran Turismo 7 – data premiery ujawniona! Zobaczcie nowy zwiastun gry!

Wszyscy fani kultowego symulatora wyścigów czekają z niecierpliwością na kolejną część gry. Nowy zwiastun Gran Turismo 7, opublikowany po piętnastu (!) miesiącach od poprzedniego, zdradza, czego mogą spodziewać się gracze! Kiedy premiera Gran Turismo 7?

Gran Turismo 7 to jedna z tych produkcji, na które od dawna czekają gracze z całego świata. Opublikowany niedawno zwiastun, zdradza czego mogą się spodziewać! Wszystko wskazuje na to, że szykuje się gra, w którą będzie się grało lepiej niż jakąkolwiek inną!

Nieważne, czy jesteś kierowcą wyścigowym, kolekcjonerem czy miłośnikiem tuningu – wśród niezliczonych trybów gry, w tym tak lubianych przez graczy jak kampania GT, tryb zręcznościowy czy nauka jazdy, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapowiada się kawał dobrej zabawy!

Wraz z powrotem legendarnego trybu symulacji GT będzie można kupować, tuningować, ścigać się i sprzedawać samochody w kampanii dla jednego gracza, w miarę odblokowywania nowych aut i wyzwań. A jeśli lubisz mierzyć się z innymi, szlifuj swoje umiejętności i rywalizuj w trybie GT Sport.

Bohaterem trailera jest koncepcyjne Porsche 917 Living Legend, któremu będzie towarzyszyć wiele innych modeli marki ze Stuttgartu (między innymi  Carrera GT, 917K i 356 A 1500 GS Carrera). Do tego dochodzą takie klasyczne auta, jak De Tomaso Mangusta, przedwojenna Alfa Romeo 8C 2900B Touring Berlinetta czy Toyota Castrol Supra.

Gra Gran Turismo 7 oferuje ponad 420 modeli dostępnych w Centrum Marek i komisie aut używanych. Gracze będą mieli okazję sprawdzić, jak zachowuje się każde z nich w zmieniających się warunkach pogodowych na ponad 90 torach, w tym klasycznych trasach z historii GT.

Gran Turismo 7 – data premiery

Gran Turismo 7 zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 już 4 marca 2022 roku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze