Daria Mikólska

Gra MotoGP 2022 zadebiutuje już w kwietniu

Studio Milestone zapowiedziało nową grę wyścigową - MotoGP 2022. Tytuł będzie dostępny na wszystkie konsole i PC. Premiera już kwietniu.

Nadchodzi kolejna odsłona sagi wyścigów motocyklowych. Studio Milestone zapowiedziało nowy tytuł MotoGP 2022. Będą tam dostępne nowe funkcje i tryby, a na graczy będą czekać zaktualizowane teamy i zawodnicy.

MotoGP 2022 na PS4 i PS5

Seria MotoGP to tytuł, który wpisuje się do cyklicznego kalendarza premier. Nowa odsłona przygotowana przez studio Milestone umożliwi grę na podzielonym ekranie, a także możliwość rywalizacji pomiędzy konsolami z tej samej rodziny, ale różnych generacji.

Przeczytaj koniecznie: Najciekawsze gry 2021 roku na PC, Play Station oraz Xboxa

To oznacza, że właściciel Playstation 4 będzie mógł zagrać z przeciwnikiem, który jest szczęśliwym posiadaczem Playstation 5.

Twórcy usprawnili grafikę oraz silnik gry. Pojawił się zupełnie nowy tryb „Nine”, w którym będzie można przejechać legendarny sezon 2009, a także zobaczyć specjalnie przygotowany 50-minutowy film na ten temat.

Nie zapomniano o zupełnie nowych graczach, którzy będą mogli skorzystać z licznych tutoriali i podszkolić umiejętności w MotoGP Academy. Funkcja menedżerka pozwoli zarządzać zespołem i poprowadzić go w drodze w ku mistrzostwo.

MotoGP 2022
MotoGP 2022

MotoGP 2022 pojawi się w sklepach już 1 kwietnia. Gra będzie dostępna na platformy PC, Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. Przy okazji producent gry zapowiedział, że kolejny sezon MotoGP eSport ruszy już na początku marca.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze