Karolina Chojnacka

Gra Forza Horizon 5 już rozpala naszą wyobraźnię, a premiera dopiero jesienią…

Spektakularne supersamochody jak McLaren, Bugatti czy Koenigsegg oraz szeroki wybór terenówek i buggy, sprawiają, że gracze już mogą z radością zacierać ręce. W listopadzie zadebiutuje piąta odsłona jednej z najbardziej spektakularnych samochodowych serii gier - Forza Horizon. Zdecydowanie jest na co czekać...

Forza Horizon to jedna z najbardziej spektakularnych samochodowych serii gier na konsole i komputery. Forza Horizon 5 zadebiutuje w listopadzie 2021 roku, a oficjalna zapowiedź gry właśnie pojawiła się sieci!

Piąta odsłona Forza Horizon przenosi graczy do piaszczystego i słonecznego Meksyku. Zapierające dech w piersiach widoki, tropikalne plaże, ruiny cywilizacji Majów, wulkany, a przede wszystkim setki samochodów różniących się charakterem, przeznaczeniem i osiągami – tak w skrócie można opisać grę Forza Horizon 5.

Piąta odsłona Forza Horizon zadebiutuje w listopadzie 2021 roku. Sądząc po poprzednich odsłonach gry i świeżo opublikowanym trailerze, zgadujemy, że możemy się spodziewać rozrywki na najwyższym poziomie! Zdecydowanie jest na co czekać!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze