Gotowi do wyjazdu? Spakuj się w walizkę MINI Lifestyle

Każdy, kto często podróżuje, doceni inteligentnie zaprojektowany sprzęt i ubrania podróżne. Kolekcja MINI Lifestyle to gama produktów, dzięki którym podróże stają się przyjemne, łącząc solidny i stylowy bagaż z akcesoriami i odzieżą.

Czyste i bezpieczne przechowywanie rzeczy w torbach i bagażu MINI
Duże zakupy, podróż służbowa, weekend za miastem czy dłuższy wyjazd – nowa kolekcja MINI Lifestyle to szeroka gama toreb i walizek, które spełnią wszelkie wymagania. Oprócz wyjątkowego wyglądu, wszystkie elementy bagażu to doskonała funkcjonalność i wiele dobrze przemyślanych detali. Praktyczne przegródki w torbach oraz specjalnie zaprojektowane wnętrze walizki pozwalają na dostosowanie opcji przechowywania i zachowanie porządku. Wzornictwo produktów jest minimalistyczne, a jednocześnie zachowuje efekt zaskoczenia, tak charakterystyczny dla tradycyjnego stylu MINI. Kluczową rolę odgrywają kontrastujące kształty, kolory i materiały. Jedną z charakterystycznych cech kolekcji jest gra kolorem: dobrze znane zestawienie kolorystyczne MINI łączy kolor aqua i cytrynowy z czarnymi, białymi i szarymi tonami bazowymi, tworząc atrakcyjną kolorystykę kolekcji.

Portfel MINI Colour, mała torebka MINI Colour i praktyczna torba na zakupy MINI Shopper Colour to doskonałe rozwiązania na zakupy. Natomiast urządzenia high-tech, laptopy i tablety będą bezpiecznie i stylowo przechowywane w torbie MINI Laptop Canvas Mix lub w etui MINI Tablet Colour, które idealnie mieszczą się w plecaku MINI Backpack Canvas Mix.

Elegancka torba MINI Overnight Canvas Mix, torba MINI Duffle Bag Colour oraz torba MINI Traveler Canvas Mix sprawdzają się najlepiej podczas krótkich wyjazdów. Dzięki użyciu wodoodpornego materiału płóciennego, torby są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Na podróż samolotem polecamy torbę na kółkach MINI Trolley oraz torbę na kółkach MINI Cabin Trolley. Wysokiej jakości sztywne walizki zostały wyposażone w wysuwany uchwyt, ciche kółka i zamknięcie na suwak z wbudowanym zamkiem TSA, gwarantującym maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wewnątrz torby znajdują się praktyczne przegródki, paski zabezpieczające zakończone magnetyczną klamerką Fidlock, dwukierunkowy zamek błyskawiczny i odłączana torba na zamek błyskawiczny do oddzielnego przechowywania ważnych przedmiotów.

MINI FindMate – mały poręczny pomocnik
MINI FindMate ma uchronić bagaż przed zagubieniem lub utratą. Po zarejestrowaniu przy użyciu aplikacji MINI Connected, taką zawieszkę z łącznością Bluetooth można zaczepić na torbach, walizach, pękach kluczy czy plecakach. W momencie, gdy zawieszka opuści określony obszar, MINI Connected wysyła wiadomość do smartfonu właściciela. Gdy tylko zabezpieczony w ten sposób przedmiot znajdzie się w zasięgu sygnału Bluetooth, może on zostać szybko zlokalizowany za pomocą aplikacji i sygnału dźwiękowego. Jeśli MINI FindMate znajduje się poza zasięgiem Bluetooth, użytkownik może poprosić o przypomnienie ostatniego miejsca, w którym było połączenie. Dodatkowo, współrzędne GPS dla MINI FindMate mogą zostać przesłane do systemu nawigacyjnego samochodu. Usługa MINI Connected umożliwia jednoczesne korzystanie z maksymalnie sześciu zawieszek MINI FindMate.

Proste, praktyczne ubrania i sprytne akcesoria to styl MINI na każdą pogodę
W uniwersalnej kurtce damskiej MINI z plecakiem lub kurtce męskiej MINI z plecakiem, żadna pogoda nie będzie Ci straszna. Wykonane z wodoodpornego materiału odpornego na działanie wiatru i ozdobione logo MINI Wing nadrukowanym na lewym ramieniu, te kurtki to doskonałe nakrycie do pracy na świeżym powietrzu. Elastyczne ściągacze na lamówce i kapturach pozwalają dokładnie dopasować kurtkę do sylwetki osoby ją noszącej. A gdy nakrycie wierzchnie nie jest już potrzebne, kurtkę można schować w ultralekkim plecaku i zabezpieczyć za pomocą dołączonego ściągacza. Kto nie daje się nigdy zaskoczyć przez deszcz, chętnie wybierze niewielką składaną parasolkę MINI , którą można mieć zawsze pod ręką. A gdy słońce wyjdzie zza chmur, nakrycia głowy, takie jak czapka z daszkiem MINI czy czapka MINI Wing Logo zapewnią stylową ochronę przed promieniowaniem.

Przy dobrej pogodzie, różne akcesoria z kolekcji MINI Lifestyle stanowią doskonałą zachętę do wyjścia w plener i poszukania idealnego miejsca do relaksu. Koc MINI z wodoodpornym spodem sprawdza się znakomicie podczas pikników czy seansów filmowych pod gołym niebem. Głośnik MINI Bluetoothpomaga stworzyć właściwą atmosferę, podczas gdy termos MINI Travel Flask i kubek MINI mają właściwości termoizolacyjne, utrzymując idealną temperaturę każdego napoju. Natomiast butelkę z kapslem można otworzyć przy użyciu wielofunkcyjnego breloka MINI, wykonanego ze szczotkowanej stali nierdzewnej i wyposażonego w zintegrowany otwieracz do butelek.

Kolekcja MINI Lifestyle
Marka MINI oferuje szeroki wybór akcesoriów i odzieży. Oferta obejmuje artykuły tekstylne i gadżety, produkty dla dzieci, torby i walizki, a nawet rowery. Kolekcja MINI to ponad 50 produktów z materiałów najwyższej jakości, przedmiotów o przejrzystym i ponadczasowym wzornictwie oraz niepowtarzalnej stylistyce. Krótko mówiąc, ta kolekcja przenosi wzornictwo oraz nową tożsamość marki poza granice samochodów.

Kolekcja MINI jest dostępna pod adresem www.shop.mini.com oraz u wybranych dealerów MINI.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze